Václav Kovalčík: Můj „opačný“ problém kolem Facebooku

22. 4. 2018 7:34

Co se týče událostí kolem Facebooku, tak oprávněně pociťuji „opačný“ problém, který se týká přidávání a získávání přátel, šíření a sdílení zejména umělecké tvorby do celého světa, což se neděje ohledně mé osoby raketovým tempem, neboť mě správci Facebooku nařkli, že si na mě někdo stěžoval, když jsem se chtěl hromadně přátelit podáváním žádostí, vyzývali mě, abych hromadné žádosti odstranil, dále pociťuji nedostatek tempa a rozsahu ohledně šíření mého díla adresovaného našemu národu i celému světu.

Václav Kovalčík: Můj „opačný“ problém kolem Facebooku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Facebook, ilustrační foto
reklama

Myslím a vím, že Facebook v této „opačné“ tematice a problematice naprosto selhal, protože nepochopil, že chci pomáhat přírodě, lidem, památkám a dobrému jménu našeho národa ve světě, což se děje jen poněkud částečně, co se týče rozsahu ne podle mých představ a přání.

Kdyby se Facebook zachoval jako moudrá sociální síť, tak by mi v tom výrazně pomohl ohledně šíření dobra a napravení situace v našem národě i celém světě, jenže on doslova sabotoval to dobré. Proto žiju sice v malém společenství, tak trochu v ústraní, což opět neodpovídá mým přáním a vizím.

Chtěl jsem prostřednictvím této sociální sítě oslovit národ i celý okolní svět svým dílem, uměním a názory, i když zaznamenávám drobné úspěchy, které bohužel nestačí k výraznému zlepšení situace doma i v zahraničí.

Jsem toho názoru, kdyby Facebook nesabotoval moje úsilí, tak by se dařilo všem lidem dobré vůle, našemu národu i celému světu. Dařilo by se přírodě, umění, kultuře, skvělé a zodpovědné politice, památkám, vědě a výzkumu pro dobro celosvětové.

A proto jsem předložil, doufám celonárodně a celosvětově, vlastní stížnost, názor, pohled a postřeh situace kolem Facebooku, o němž se aktuálně hovoří v mediální sféře v kapitole datové.

Václav Kovalčík, Zlín

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miroslav Macek: U Babiše to není hra…

14:47 Miroslav Macek: U Babiše to není hra…

Čtvrteční glosy Miroslava Macka