Václav Kovalčík: Vánoční projev 2022

19.12.2022 15:33 | Komentář
autor: PV

Vážení čtenáři, též diskutující, Vánoce nám přicházejí, a my se pohybujeme v záhadné konstelaci v dějinách našeho národa i okolního světa. Již uvedené konstelace nazývám přímo konstelacemi osudovými.

Václav Kovalčík: Vánoční projev 2022
Foto: Praha 10
Popisek: Vánoční strom

Možná jsme si vlastní osud zavinili sami svou volbou, možná to přišlo jako blesk z dějinného nebe. Právě tenhle zásah ve formě světových krizí neschvaluji, navíc jej celoživotně bojkotuji, neboť krizemi trpí ti nejobyčejnější a spravedliví lidé. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Vy-EU zaspala

Na to jste přišel až nyní? Nemyslíte, že EU zaspala snad ve všem? A že to hlavní, co se jí daří je destabilizace sama sebe?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Elity a svoloč

9:06 Zdeněk Jemelík: Elity a svoloč

Ozval se mi čtenář, který si zhruba dva roky marně stěžoval na neochotu jím voleného poslance, minis…