Václav Peričevič: Prokletí rodiny Nečesaných

11.12.2019 16:18 | Zprávy
autor: PV

V červenci tohoto roku byli zproštěni obžaloby za příjímání úplatků rodiče Lukáše Nečesaného, Luděk a Šárka Nečesaní. Na základě odvolání státního zástupce věc zamířila k Vrchnímu soudu v Praze.

Václav Peričevič: Prokletí rodiny Nečesaných
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

Vrchní soud v Praze, v čele s předsedou senátu JUDr. Jiřím Lněničkou, 2x rozhodl o vině ve věci syna Luďka a Šárky Nečesaných, Lukáše Nečesaného a ten putoval 2x do výkonu trestu. Až na základě rozhodnutí Nejvyššího soudu, byl rozsudek nad Lukášem Nečesaným opět 2x zrušen. Lukáš Nečesaný je pravomocně zproštěn a nyní se za pochybení justice, zejména v čele s předsedou senátu Vrchního soudu v Praze JUDr. Jiřím Lněničkou, dožaduje odškodnění v celkové výši přes 45.000.000 korun.

Poměr předsedy senátu Vrchního soudu v Praze, v čele s předsedou senátu JUDr. Jiřím Lněničkou, byl k případu Lukáše Nečesaného takový, že se dokonce neštítil porušit základní práva Lukáše Nečesaného, když mu odejmul senát Krajského soudu v Hradci Králové, když až na základě rozhodnutí Ústavního soudu ČR byl takový postup zrušen.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

PURL

Tvrdíte, že jste proti našemu zapojení, a že jste o tom nevěděli, ale váš ministr Zůna tvrdí, že o všem věděl, tak jak to vysvětlíte? A můžete mi sdělit, co jste v otázce obrany a bezpečnosti splnili z vašich předvolebních slibů? Za mě nic, spíš úplně naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jan Campbell: Už to máme za sebou

15:22 Jan Campbell: Už to máme za sebou

Foxtrot z roku 1945 - Už to máme za sebou, složil hudební skladatel Kamil Běhounek, autorem původníh…