Věci veřejné svého času jaksi nahodily mimikry vylepšené superčisté sociální demokracie, Andrej Babiš již několik let celkem úspěšně „válčí“ pomocí billboardů s obecnými hesly a projevů a návrhů, které má velmi přesně kalibrované podle veřejného mínění (na možném ministrovi průmyslu a obchodu Prouzovi je podle Babiše například nejhorší to, že by přijímal uprchlíky…), bez ohledu na téměř cokoli, a je třeba říci, že mu zatím díky výborné práci jeho marketingového týmu bezprogramovost hnutí ANO spíše pomáhá, protože mu zkrátka nesvazuje ruce a Babiš se může vrhat všemi směry.
Nejnovější marketingové volební uskupení snad sponzorované Dospivovou Pentou, Realisté, opírající o tvář kritika EU Petra Robejška, zatím, zdá se, neví kudy kam a zkouší, co zabere. Poté, co Realisté dali svému označení „Realisté“ co proto, když na svých stránkách slibovali, jak novelizují ústavu tak, aby bylo zaručené, že každý rok v ČR přibude 100 nových kilometrů dálnic, vydali se nyní novým směrem. Směrem produkce hesel, jejichž smyslu zřejmě rozumějí pouze vyvolení.
Na svou facebookovou stránku Realisté vyvěsili s popiskem „V době snadného zneužití vášní a strachu je třeba hledat pevný bod. Realistickou politiku,“ citát P. Robejška tohoto znění: „Výsadou i povinností Realistů je sloužit našemu národu a přesně to očekávám i od našich členů. Jenom tehdy se staneme součástí opravdu národní elity.“

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV