Vladimír Pelc: Žumpa

26.06.2019 13:45 | Zprávy
autor: PV

Babišovi voliči jsou jako hloupá zvířátka, u voleb by měla prokazovat svou gramotnost, sdělil národu v časopisu Reflex herec a režisér Vladimír Mertlík.

Vladimír Pelc: Žumpa
Foto: narsoc.cz
Popisek: Vladimír Pelc

Nejsem volič hnutí ANO 2011 Andreje Babiše. Mnohokrát jsem upozorňoval na to, že stát jako firmu řídit nelze; např. 19. 10. 2013 ZDE. Takže na názory nyní probuzeného kašpárka nejsem zvědav.

Primitivní projev pana Vladimíra Mertlíka musím kategoricky odmítnout. Je to projev smrdící žumpy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

ERS 2

Slibujte, že unijní povolenky ETS 2 implementovat nebudete. To zní dobře, ale nezaplatíme za to jinak? Já nevím, ale nemyslím, že se EU bude líbit, že se vzepřeme.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Ustyanovič: Nebezpečné souvislosti

16:43 Vladimír Ustyanovič: Nebezpečné souvislosti

O sjezdu sudetoněmeckého Landsmanšaftu se toho napsalo už hodně. Proto se vyjádřím jenom stručně a …