Vojtěch Razima: Kmotři z Prahy 15 chytají Kverulantovi pomstu

09.04.2019 17:36 | Zprávy

Kverulant nedávno odhalil další případ tunelování veřejného majetku. Praha 15 prodává pod cenou areál bývalé vodárny v hodnotě mnoha desítek milionů napřímo jedinému zájemci, místnímu kmotrovi Aleši Petříšovi.

Vojtěch Razima: Kmotři z Prahy 15 chytají Kverulantovi pomstu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vojtěch Razima, ředitel neziskové organizace Kverulant

Kverulant celý případ popsal ve svém článku (ZDE) a natočil o něm krátkou reportáž (ZDE). Zveřejní článku a uveřejnění výše uvedené reportáže vyvolalo u kmotrů Prahy 15 silnou reakci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Jak přesně plánujete řešit financování ubytovaní v domovech pro seniory?

Je nebo není pravda, že by si to museli hradit ze svého i třeba za cenu toho, že by museli rozprodat svůj majetek? A pokud ano, co by se stalo, kdyby třeba svůj byt či dům darovali někomu v rodině, což je podle mě správné a dost to řeší i problém s bydlením? Nevytloukáte klín klínem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Dufek: Situace na trhu práce je stabilizovaná jen na oko

15:16 Petr Dufek: Situace na trhu práce je stabilizovaná jen na oko

I když se míra nezaměstnanosti v listopadu oproti očekávání trhu nezvýšila, neznamená to, že se situ…