Zdeněk Jemelík: Co nám Vít Rakušan neřekl

17.05.2023 9:13 | Glosa

Díky tvořivosti asociální Fialovy vlády se občané v posledních několika měsících rozhodně nenudí. Z médií se na ně valí nepřetržitý proud rozčilujících informací. Mění se náměty: když se už jeden omrzí, přijde další. Některý vyhasne dříve, než společnost stačí úplně jej vstřebat.

Zdeněk Jemelík: Co nám Vít Rakušan neřekl
Foto: Archiv Z. Jemelíka
Popisek: Zdeněk Jemelík

Poměrně rychle se z hlavního proudu vytratily zprávy o připravovaném zrušení 300 poboček České pošty, jež je jednoznačně zhoršením služeb státu pro obyvatelstvo. O protestech se už v médiích nemluví.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Proč přijímat něco, co je k ničemu?

Pokud vím, i vy jste jste pak byli proti migračnímu paktu, i když za připojením k němu paradoxně stojíte také vy. I teď tvrdíte, že je nutné ho změnit a vylepšit. Proč by to nemělo jít potom, co ho odmítneme? Nebo v EU to tak funguje, že když něco odmítnete, máte smůlu a můžete jen šoupat nohama?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Prezident Pavel se snaží zvrátit výsledek voleb

13:57 Jiří Paroubek: Prezident Pavel se snaží zvrátit výsledek voleb

Ústava a zákony asi pro prezidenta Pavla nic neznamenají. Premiéra má jmenovat bezodkladně a na jeho…