Zdeněk Lanz: „Pomýlení“ papeže Františka?

23.08.2017 18:59

Z mnoha míst celé Evropy přicházejí stále častější zprávy o množících se útocích náboženských fanatiků, kteří noži bodají do lidí na chodníku nebo do nich najíždějí auty, s cílem co nejvíce jich zabít. Útočí jako zběsilí. K vraždění už nepotřebují výbušniny ani střelné zbraně. Stačí jim vzít si lidmi běžně užívané výrobky. Předem jsou prakticky neodhalitelní.

Zdeněk Lanz: „Pomýlení“  papeže Františka?
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: papež František
reklama

Současně proudí do Evropy davy migrantů. Do Itálie, do Španělska, nově i přes Černé moře do Rumunska. Za vydatné pomoci „proradných“ humanitárních organizací, které se navenek prezentují nezištnou pomocí potřebným, ve skutečnosti ale páchají zlo. A my jim za to platíme!

Dnes už je jasné, že tento „chaos“ byl způsoben především nezodpovědnou politikou USA a jejich spojenců při šíření demokracie v různých koutech světa „ohněm a mečem“.

Ale co dál?

Je potřeba okamžitě přistoupit k razantním opatřením. I kdyby měly jít lodě zmíněných „neziskovek“, které odmítají přítomnost policie na svých palubách, ke dnu.

Některé státy Evropy s početnými muslimskými komunitami, jako např. Francie a Velká Británie, jsou již pravděpodobně „ztraceny“. A je jasné, že už ani Německo „to nezvládne“. I kdyby se kancléřka Merkelová stavěla na hlavu.

Ale my snad ještě máme šanci se islamizaci ubránit. Malou, ale přece. Neměli jsme kolonie, nikoho jsme nebombardovali, zatím k nám nikdo nechce. Ale to bude platit jen do té doby, než se „výtačské“ země migranty přesytí. Pak bude řada i na nás. Proto musíme jednat rychle. Ochrana našich hranic je prioritou číslo jedna.

Domníval jsem se, že by k záchraně křesťanské civilizace mohla významně přispět katolická církev. Jako silná protiváha k islámu.

I proto mě dnešní děsivé prohlášení papeže Františka, že „zájmy uprchlíků jsou důležitější než národní bezpečnost“ zasáhlo jako blesk z čistého nebe.

Tak se nám po kancléřce Merkelové možná „zbláznil“ i papež František.

Bůh s námi!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zbyněk Prousek: Pavel Zeman není hoden výkonu funkce nejvyššího státního zástupce

21:00 Zbyněk Prousek: Pavel Zeman není hoden výkonu funkce nejvyššího státního zástupce

Zbyněk Prousek: Pavel není hoden výkonu funkce nejvyššího státního zástupce