Mynář (ČSSD): Sbory dobrovolných hasičů se významně podílejí na záchraně lidských životů

25.11.2012 8:20 | Zprávy

Poslanec Evropského parlamentu Vojtěch Mynář (ČSSD) se setkal s příslušníky sborů dobrovolných hasičů Moravskoslezského kraje.

Mynář (ČSSD): Sbory dobrovolných hasičů se významně podílejí na záchraně lidských životů
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

V sobotu 24. listopadu se na pozvání Vojtěcha Mynáře , poslance Evropského parlamentu se na Centru bezpečné jízdy LIBROS OStrava setkalo více než 25 sborů dobrovolnývch hasičů z celého Moravskoslezského kraje .

První ročník tohoto setkání , kterého se zúčastnila více než stovka příslušníků dobrovolných hasičských sborů si vyzkoušela své řidičské dovednosti na speciálních kluzných plochách Centra LIBROS.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: ČSSD

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Proč odmítáte zveřejnit celou vaší bakalářskou práci?

A jak je možné, že k ní vůbec není veřejný přístup? To by přeci měl být, a to u všech prací nejen vašich a těch bakalářských. A na jaké škole jste vystudovala magistra? Co vím, tak školu, na které jste dělala bakaláře ministerstvo zrušilo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mádlová (ANO): Realita vlády, která slibovala odpovědnost a transparentnost

9:06 Mádlová (ANO): Realita vlády, která slibovala odpovědnost a transparentnost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nákupu vojenských polních kuchyní.