Nečas: Důsledky oranžového tsunami před čtyřmi lety? Korupční chování mimořádných rozměrů

03.09.2012 16:48 | Zprávy
autor: ODS

Projev předsedy ODS a premiéra ČR Petra Nečase na zahájení volební kampaně v Mladé Boleslavi

Nečas: Důsledky oranžového tsunami před čtyřmi lety? Korupční chování mimořádných rozměrů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Nečas

Vážené dámy, vážení pánové,

setkáváme se zde, v Mladé Boleslavi, při příležitosti oficiálního zahájení horké části kampaně do krajských a senátních voleb roku 2012.

Chtěl bych úvodem pozdravit všechny přítomné kandidátky a kandidáty do krajských zastupitelstev, ale i do Senátu, v čele s dnešním hostitelem Raduanem Nwelatim. Chtěl bych touto cestou pozdravit i všechny další účastníky této konference.

Občanští demokraté vybrali své zástupce správně a v demokratických primárních volbách a zodpovědně. Stojím za nimi a všichni společně půjdeme do voleb s cílem uspět.

Výběr kvalitních a slušných kandidátů, mezi nimiž je řada nových tváří, je toho prvním důležitým předpokladem. A já jsem přesvědčený, že se nám to podařilo.
V Mladé Boleslavi se nenacházíme náhodou. Mladá Boleslav je příkladem úspěšného města, které je díky významnému průmyslovému podniku ekonomickým centrem celého regionu. Není to ale pouze mladoboleslavská Škodovka, ale i celá řada dalších podniků a živností, které dávají lidem práci a díky kterým se zde nezaměstnanost drží dlouhodobě na nízkých hodnotách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Grolich (KDU-ČSL): Kompetenční žaloba je chyba vlády

18:01 Grolich (KDU-ČSL): Kompetenční žaloba je chyba vlády

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k prezidentem podané kompetenční žalobě.