SPOZ: Petici pro Zemana lze podepsat na 70 místech v ČR

10. 4. 2012 6:37

Myslíme si, že každý občan České republiky by měl mít možnost podepsat petici za kandidaturu Miloše Zemana na prezidenta České republiky. Rozhodli jsme se tedy vytvořit podpisová místa po celé ČR a neustále počet míst rozšiřovat.

SPOZ: Petici pro Zemana lze podepsat na 70 místech v ČR
Foto: spoz.cz
Popisek: Vratislav Mynář

"Pro SPOZ je velmi důležitá komunikace s občany, proto se jí nechceme a nebudeme vyhýbat. S velkou pomocí našich členů a sympatizantů jsme vytvořili celorepublikovou síť míst, na kterých mohou lidé petici za Miloše Zemana podepsat", říká Vratislav Mynář, předseda SPOZ.

Seznam podpisových míst, který občané najdou na www.ZEMANnaHRAD.cz, k dnešnímu dni obsahuje již téměř 70 adres v celé České republice a každý den do něj přibývají další místa. Lidé si mohou petiční arch také stáhnout, vytisknout a vyplnit údaje v klidu domova. Arch pak stačí vložit do obálky a poslat na adresu sídla SPOZ.
"Podpisová místa označujeme viditelnou samolepkou s logem ZEMAN na HRAD. Velmi si vážím každého, kdo se rozhodne takto veřejně Miloše Zemana podpořit a ze své kanceláře, restaurace či dokonce domova udělat podpisové místo a nabídnout ho k uveřejnění na internetu" dodává Vratislav Mynář.

Miloš Zeman se již dříve vyjádřil, že chce být prezidentem občanů a jejich podporu si chce ověřit právě v petiční akci, ve které pro kandidaturu musí získat minimálně 50 000 podpisů občanů. Petiční akci spustil jako první kandidát a podpisy pod jeho petici rychle přibývají.

Každému, kdo se rozhodne Miloše Zemana podpořit, děkujeme! Každý podpis je pro nás nesmírně důležitý.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Spoz.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Adamec (ODS): Trutnov získal ocenění za pokrokovou MHD

6:34 Adamec (ODS): Trutnov získal ocenění za pokrokovou MHD

Trutnovská radnice se rozhodla pro ekologizaci městské hromadné dopravy. Od loňského února tak cestu…