Slovák (ODS): Setkání průkopníků moderní počítačové výuky na školách

24.05.2012 7:58 | Zprávy

V době o 24. do 26. května se sejdou v Bílých Karpatech v hotelu Kopanice učitelé základních a středních škol, které spojuje jeden zájem. Jsou nadšenými propagátory a také praktickými uživateli moderních způsobů výuky za pomoci výpočetní techniky. Odborný seminář s názvem Jarní škola zlínských moderních učitelů pro ně přichystal Zlínský kraj ve spolupráci se softwarovou společností.

Slovák (ODS): Setkání průkopníků moderní počítačové výuky na školách
Foto: red
Popisek: Logo ODS

"Jarní škola moderních učitelů je dalším podnikem v rámci naplňování Koncepce informační strategie ve školství, kterou jsme spustili před třemi roky. Přizvali jsme také učitele základních škol, přestože kraj není jejich zřizovatelem. Bude to asi polovina účastníků," uvedl krajský radní pro školství, mládež a sport Josef Slovák.

Kromě seznámení se s novinkami, které jsou momentálně k dispozici jak pro potřeby výuky, tak i pro správu škol, jsou součástí třídenního setkání také odborné semináře a nejrůznější druhy prezentací, zaměřených na osobní rozvoj každého účastníka. Na místě se učitelé rozdělí do skupin podle tematického zaměření.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Kr-zlinsky.cz

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Politické neziskovky

Jak se pozná politická neziskovka? Kdo by to měl určovat? Protože podle mě je politicky orientovaná většina neziskovek.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): To není rozpočet, pane Stanjuro, ale recept na ožebračení

22:14 Schillerová (ANO): To není rozpočet, pane Stanjuro, ale recept na ožebračení

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návrhu státního rozpočtu Fialovy vlády.