Suverenita podporuje trestní oznámení na Jana Mládka

18.03.2013 16:08 | Zprávy

Suverenita SBB podporuje rozhodnutí Strany soukromníků České republiky podat trestní oznámení na stínového ministra financí ČSSD Jana Mládka.

Suverenita podporuje trestní oznámení na Jana Mládka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předsedkyně Suverenity Jana Bobošíková

Rádi se k iniciativě Strany soukromníků připojíme, protože jsme přesvědčeni, že není možné označit za parazity lidi, kteří  živí vlastní prací sebe i další občany, kteří by jinak skončili na pracovních úřadech. Naopak pro malé a střední podnikatele je třeba vytvářet takové podmínky, aby se postupně stali skutečnou střední třídou, na jejíž práci stojí opravdové bohatství dobře řízeného státu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Už mám tohoto povýšeneckého kádrování Bruselu plné zuby

10:17 Rajchl (PRO): Už mám tohoto povýšeneckého kádrování Bruselu plné zuby

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k politice Bruselu.