Evropa plná migrantů? Zde jsou rady politikům, kteří to nechtějí. Fakta o mezinárodních dohodách, které mohou zrušit či odmítnout

05.09.2018 10:41 | Zprávy

Státy EU jsou vůči ilegální migraci bezbranné. Migranti to vědí, a proto po tisících stále zdolávají schengenskou vnější hranici EU. Bez změny politiky, kterou mohou udělat pouze vlády a parlamenty členských států, bude tento stav pokračovat. „Prvním krokem, který je třeba učinit k ochraně vnějších hranic EU, je odstoupení od článku 31 Ženevské úmluvy o právním postavení uprchlíků. A v návaznosti na to doplnit trestní předpisy států tak, aby obsahovaly úpravu trestného činu neoprávněného vstupu na území státu,“ upozorňuje ekonom a publicista Martin Kunštek. Teprve poté má podle něj cenu poslat na hranice armádu a policisty se zbraněmi.

Evropa plná migrantů? Zde jsou rady politikům, kteří to nechtějí. Fakta o mezinárodních dohodách, které mohou zrušit či odmítnout
Foto: Repro internet
Popisek: Migranti cestou na loď Aquarius

Od počátku migrační krize se většina občanů nejen ČR diví tomu, jak je možné, že do Evropy proudí miliony migrantů. Mnoho lidí si klade otázku, proč vlády nepošlou na hranice armádu. Nebo aspoň dobře vyzbrojené policisty. Většina lidí si myslí, že by to mohlo pomoci migrační tsunami zastavit.

Vodní děla a tisíce samopalů

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Pane Šťastný, to snad nemyslíte vážně.

... a zda budou v pracovní době užívat alkohol či jiné, například omamné či návykové látky tak, aby byla jejich mysl čistá. .. představte si, že by tohle řekl vedoucí kamionové autodopravy řidičům. jsem Váš fanda a kde to jde tak za Vás dost bojuji, ale tohle je totální neobhajitelná hovadina.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Erik Best: Teď jde o budoucnost. Pavel chce moc a příklon k Německu

15:30 Erik Best: Teď jde o budoucnost. Pavel chce moc a příklon k Německu

Žádný malicherný spor o účast na jedné akci NATO, ale otevřený boj o moc s cílem oslabit Babišovu vl…