Otřesné, muslimští teroristé budou díky nechutným politikům vraždit vesele dál. Evropa se mění v Eurábii. To ví každý Pepa z Horní lhoty. Profesor Tomský k pařížským masakrům

16.11.2015 12:14

ROZHOVOR Podle politologa a nakladatele Alexandera Tosmkého je islám svou podstatou sektářský – dělí lidstvo na my a oni (nevěřící), ve dvanácti státech více méně platí jeho boží zákon a možná polovina všech muslimů na světě se domnívá, že právo šaría má být právním řádem státu, ve kterém žijí. Popletená pacifistická a liberální inteligence nechce uznat, že jsme dávno v civilizační válce, a v podstatě zavinila „otevřenou hranici otevřené společnosti”.

Otřesné, muslimští teroristé budou díky nechutným politikům vraždit vesele dál. Evropa se mění v Eurábii. To ví každý Pepa z Horní lhoty. Profesor Tomský k pařížským masakrům
Foto: Jan Rychetský
Popisek: V Paříži při teroristických útocích zemřelo 129 lidí. Celé město truchlí

Anketa

Bojíte se teroristického útoku na území České republiky?

hlasovalo: 13765 lidí

Kdo podle vás nese odpovědnost za teroristické útoky v Paříži – tedy kromě samotných muslimů, kteří je spáchali…

Nepochybně vzestup džihádismu, abychom neuráželi fašismus (neplést s nacismem), islámský teroristický stát ISIL a nemůžeme se takzvaně korektně vyhnout ani samotnému islámu – je svou podstatou sektářský – dělí lidstvo na my a oni (nevěřící), ve dvanácti státech více méně platí jeho boží zákon a možná polovina všech muslimů na světě se domnívá, že právo šaría má být právním řádem státu, ve které žijí. To znamená, pokud tomu tak není, mají permanentní psychický konflikt s bezuzdnou a nemorální společností a s právem, které ta naše zvěrstva dovoluje.

Francouzi si ovšem zadělali na problém sami. Pustili si k sobě příliš mnoho muslimů, nacpali je do ubohých chudinských ghett a nechali je tam sociálně zahnívat, vždyť zhruba 60 procent nenajde zaměstnání. Nechali tak vyrůst celou generaci zklamaných mladých mužů bez životní šance, které kultura „mučednické“ smrti může zlákat.

A nakonec je třeba zmínit i naši popletenou pacifistickou a liberální inteligenci, která nechce uznat, že jsme dávno v civilizační válce, a která v podstatě zavinila „otevřenou hranici otevřené společnosti“ a v médiích neustále probírá problém pomoci nešťastným uprchlíkům, kteří nezvratně změní Evropu na Eurábii, a to bude jednou konec veškeré pomoci. Pomáhat se mělo, ale jinde, a taky válčit. Tohle ví každý Pepa z Horní Lhoty, kdežto vzdělanci (až na výjimky jako Cyril Höschl) jsou totálně popleteni. Na to není slov. To je snad největší tragédie.

Je vhodné kontrolovat hranice a zrušit Schengen?

Evropská unie nemá především chráněnou vnější hranici, která je předpokladem volného vnitřního prostoru, a už celá desetiletí hlásá sebevražednou otevřenost vůči všem azylantům. Není-li externí hranice, musí si každý hlídat tu svou jako Maďarsko, Slovinsko, Makedonie a dnes už i Švédsko. Frontex není žádná hraniční ostraha, má jen zachraňovat a přijímat uprchlíky, a kdykoli se pokusil některé vrátit, okamžitě se stal terčem ostré kritiky, zejména lidskoprávních organizací, jako Amnesty International a podobně. Ty by se měly zakázat, to jsou dnes nepřátelé společnosti. Bohužel.

Jeden z útočníků byl prý syrským uprchlíkem. Jsou uprchlíci bezpečnostní hrozbou, jak na to upozornil Miloš Zeman?

Samozřejmě, že jsou, i když se jedná jen o promile a nedá se s tím téměř nic dělat. Problém jsou ti, kteří v Evropě vyrostli. Snad tři tisíce z nich odešlo bojovat za ISIL a mnozí se zklamaně vrací.

Lze vůbec spočítat, kolik potenciálních muslimských teroristů v Evropě je? Kolik muslimů podporuje terorismus?

Četl jsem, že policejní agentury v Londýně a v Paříži odhadují potenciální teroristy na jedno procento, nevím jestli z celkové muslimské populace nebo jen z počtu mladých mužů. Tak či onak, jedná se o desetitisíce.

Co říkáte reakcím politiků? Není to tak, že teď jsou zase všichni Pařížany, příště Londýňany, Vídeňany... A muslimští teroristé budou vraždit vesele dál?

Ano, to je otřesné. Že jsou mladé holky sentimentální, je přirozené, ale aby tomu podléhali politici, je přímo nechutné. Jsou placeni za rozvahu, chladný rozum a obranu společnosti. Francouzi naštěstí ještě mají armádu a válečné aviony okamžitě bombardovaly Rakku.

Polsko dalo v sobotu ústy svého designovaného ministra pro evropské záležitosti Konrada Szymańského najevo, že po pařížských útocích nevidí politickou možnost, jak splnit rozhodnutí Evropské unie o rozdělení uprchlíků podle kvót. Podle předsedy Evropské komise Junckera není potřeba, aby osmadvacítka nějak měnila svůj přístup k řešení migrační krize. Co si o tom myslíte?

Szymański má pravdu a také prohlásil, že by se měli mladí Syřané přijímat (možná pod podmínkou) do výcvikových táborů a posílat bojovat za vlast. Pochopitelně tohle v naší antinacionální Evropě ještě nikdo neřekl. Ovšem Poláci už tradičně odcházeli do exilu vždy bojovat a jsou snad dnes jediní, kteří zvyšují náklady na armádu. Juncker snad vůbec nestojí za řeč.

Premiér Sobotka řekl: „Máme umírněnou komunitu, která není zradikalizována a nevrací se tam žádní bojovníci. Nemáme poznatky o tom, že by docházelo k propojení muslimů v ČR a IS. V našich záchytných centrech nedochází k radikalizaci uprchlíků, k těm dochází ve velkých táborech.“ Co si o tom myslíte?

Má pravdu, ale s evropskou krizí to nemá co dělat.

Hrozí u nás teroristický útok? A nebyl by český prezident Miloš Zeman tvrdě kritizující islám pro ně dobrou „trofejí“?

Naštěstí nehrozí. Česko islamisty vůbec nezajímá. Na prvním místě je Francie, která se nedávno angažovala v Africe (Mali), a spolu s Brity a Američany útočí na ISIL. Má také nejvíc svých domorodých muslimů.

Vyzývá muslimská kniha Korán k násilí vůči nevěřícím? A vyzývá k tomu i Sunna (například al-Buchárí)?

Zanechme pitvání Koránu arabistům. Reálný obraz islámu nám poskytují dějiny i současnost. To bohatě stačí. Jedna věc je jistá. Prorok se pokusil vytvořit definitivní, konečnou a ahistorickou, jednou pro vždy platnou, neinterpretační boží vůli a celé to sektářství nehlásá svobodu, svědomí, ale podřízenost. To jen židé a křesťané stále zápasí s výkladem. Islám je jednoduchý jako bolševismus: ano–ne. Přesto vyznává, byť na náš vkus násilně, mnohé ctnosti – úctu k rodičům a starším, cudnost, zdvořilost, střídmost – odmítá naši prostopášnou, pornografickou, materialistickou a rovnostářskou kulturu. Proto získává konvertity. 

Co podstatného nyní v debatě o islámském terorismu a masové migraci nezaznělo?

Především, že jsme ve válce, že je třeba zbrojit!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Lukáš Petřík

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

On to sako nesundá. Sundají jeho? Zlé zprávy pro Fialu, hrozí ještě horší

14:34 On to sako nesundá. Sundají jeho? Zlé zprávy pro Fialu, hrozí ještě horší

„Mám pocit, že stále přemlouvají přesvědčené. Nedaří se jim narozdíl od Babiše vstoupit do vod váhaj…