Vydal jste knihu Marek z Aviana – patron a štít Evropy Životopis duchovního obránce Středoevropanů před islamizací o katolickém knězi Markovi z Aviana, který sehrál důležitou roli v porážce muslimů u Vídně 1683. Proč?
Abych naštval Halíka, Vymětala a další stoupence křesťanoislámu (smích). Podívejte se na to logicky. Kdyby se Marek z Aviana choval jako tito pánové, pak by byla Vídeň již od roku 1683 opravdu multikulturním islámským městem. Protože, jak říká šéf Ústředí muslimských obcí v České republice pan Alrawi, multikulturalismus je součástí islámu.
Vydal jsem ten životopis blahoslaveného Marka, abych dodal odvahu našim křesťanům. Abych jim ukázal, že i malí lidé dokážou velké činy. Že obětování se – ano, Marek se při mši za obleženou Vídeň nabídl Bohu jako oběť po vzoru oběti Ježíše Krista – pro druhé, pro naši křesťanskou komunitu, pro naše domovy je možné a přinese dobré plody. Že pravá víra i ďábla dokáže zastavit.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.



