Až šest manželek. Oficiálně jedna, zbytek nahlásil jako sestry a sestřenice, sděluje o migrantech krajanka z Německa, která hlásí další zlé zprávy

22.11.2017 4:43

„Policie nemá žádný respekt. Denně jsou pobodaní, nebo zdemolovaná auta. Policisté se na to dívají a nezasáhnou,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz o německé realitě krajanka Marta, žijící v nejlidnatější spolkové zemi Německa, Severním Porýní-Vestfálsku. Často jsou podle ní i znásilněné či obtěžované ženy. Sama už musela použít dvakrát elektrošok, například když ji napadla šestice Afroarabů. „Chytili mě za vlasy a tahali dolů. Měla jsem nahoře na tašce deštník. Začala jsem řvát a jednoho mydlit. Nejsou zvyklí, že žena klade odpor nebo ukáže, že nemá strach. Takže zdrhli. Bylo to odpoledne, po třinácté hodině. Myslíte, že by mi tam někdo pomohl?“ popisuje.

Až šest manželek. Oficiálně jedna, zbytek nahlásil jako sestry a sestřenice, sděluje o migrantech krajanka z Německa, která hlásí další zlé zprávy
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Mezi uprchlíky jsou desítky žen

 
Jak hodně se v poslední době změnila situace v Německu z bezpečnostního hlediska?
 
Za poslední dva roky katastrofálně. Letos jsem byla čtyřikrát v Ankaře a tam se cítím bezpečněji než v Německu. Bohužel je Turecko bezpečnější země než Německo. A Němci lžou sami sobě. Jsou už tak zdeformovaný, zakomplexovaný národ. Prostě se bojí. Sami mi to říkají – máme strach a bojíme se něco říci. Když řeknete svůj názor, jste okamžitě fašista. Takže aby je takto nikdo neoznačil, raději si nechají čurat na hlavu. Migranti se tomu smějou. I policajtům. Policie nemá žádný respekt. Denně jsou pobodaní nebo zdemolovaná auta. Policisté se na to dívají a nezasáhnou. Denně jsou i znásilnění. Když jednoho chytí, tak dostane podmínku na osm měsíců. Což je směšné. Nemluvě o tom, že teď Turek znásilnil sousedku důchodkyni a nebyl potrestaný. Kde to jsme?

Anketa

Jak byste coby poslanci hlasovali ve věci vydání Babiše a Faltýnka v kauze Čapí hnízdo?

hlasovalo: 14577 lidí
 
V čem vidíte hlavní problém? V postoji muslimů k ženám?
 
Turci tady žijí už padesát let. Němci podcenili jejich mentalitu. V tichosti jim financují všechny jejich manželky. Oficiálně je mnohoženství v Evropě zakázané, ale každý Turek se směje a říká, že má čtyři baby. Například otec spolužačky mé dcery měl šest manželek. Má jeden barák v Anatolii, druhý v Německu. Přitom pracoval v Německu za celý život čtyři roky. Má asi dvanáct dětí, jezdí mercedesem. Má prý deprese a bolí ho záda. Takže je jako marod, ale sekat děti, to mu svědčí. Oficiálně má jednu manželku. Další nahlásí jako sestřenice, nevlastní sestru a tak. A když mají děti? Tak jsou vedené jako samoživitelky. Takže dostanou ještě navrch 200 euro. Přitom v muslimské zemi neexistuje samoživitelka. Ale Němci tvrdí, že to nemohou dokázat. Byla o tom i jedna reportáž, kdy se Turci smáli, že v Turecku musejí financovat své ženy sami a tady jim to zaplatí sociálka. Němci mlčí. Přitom to stojí šílené peníze.
 
Ještě jste nezmínila fakt, že některým těm manželkám je třeba i dvanáct...
 
Ano. Oni ale tvrdí, že jim je osmnáct. A třicetiletý chlap se zase vydává za sedmnáctiletého. Nemluví třeba arabsky nebo v obličeji vidíte, že je to Afroarab nebo Pákistánec či Afghánec, ale všichni jsou ze Sýrie. V roce 2015 ukazovali v televizi černocha, a že je prý ze Sýrie a říkal, že je mu patnáct. Teď je skandál v Borusii. Fotbalista, Afričan, údajně je mu dvanáct. Vypadá na čtyřiadvacet. Je mu prý dvanáct a má osmnáctiletou přítelkyni. A Němci jsou nadšení, jakou má kondičku, jak je dobrej ve dvanácti letech. To je do nebe volající. Mezi námi, ti, kdo sem teď přišli, mají v hlavě jen Korán. Říká se, že z osmdesáti pěti procent jsou to analfabeti. U nich doma nevidí baby na ulici. Pro stoprocentního muslima je zahalená žena čistá žena. Ty, které nejsou zahalené a chodí samy po ulici, tak on si s nimi podle Koránu může dělat, co chce. Je to nečistá žena. Když Merkelová řekne, že islám patří do Evropy a k Německu, tak tím ona povoluje ty jejich debilní zákony. Takže já jako stará osoba jsem neustále obtěžovaná. Blondýna je u nich automaticky děvka. To slyším pořád. 
 
Máte tedy sama neblahou zkušenost?
 
Už dvakrát jsem musela použít elektrošok. Poprvé na mě loni skočilo šest Afroarabů. Zezadu. Mám dlouhé vlasy a zezadu mě viděli a neodhadli, jak jsem stará. Ale oni vlezou i na pětaosmdesátileté babičky. Šla jsem po hale hlavního nádraží. Chytili mě za vlasy a tahali dolů. Měla jsem nahoře na tašce deštník. Začala jsem řvát a jednoho mydlit. Nejsou zvyklí, že žena klade odpor nebo ukáže, že nemá strach. Takže zdrhli. Bylo to odpoledne, po třinácté hodině. Myslíte, že by mi tam někdo pomohl? Oni jdou dál. I chlapi. Před měsícem obtěžovali čtyři migranti ve vlaku dvě holčičky. Přitom zmlátili jejich otce. Osahávali jeho dvě jedenáct a dvanáct let staré dcery. A tomu chlapovi v tom vlaku nikdo nepomohl. 
 
 
To je smutné. Proč mu nepomohli? Mají strach?
 
Mají. Migranti nosí nože i pistole. Kolegy jsem se ptala, co by udělal, kdyby třeba ve vlaku viděl, že někdo obtěžuje ženu. Řekl mi, že by se snažil zavolat pomoc, ale sám by nezasáhl. Takto uvažuje většina. Není to moje věc, jdu od toho. Německá policie v televizi vyhlásila, že doporučují ženám a dětem, když nemusejí, aby nevycházely samy ven. Že tím se sníží kriminalita. Každý den se v Německu najde zabitá žena. Většinou jde o sexuální vraždy.
 
Podle výsledků německých voleb je ale rozdíl v postoji západních a východních Němců...
 
To ano. Spousta lidí však pochybuje, že to takto bylo. Manipulovat se dá všechno. Merkelová i tak byla šokovaná. Ta si snad myslela, že vyhraje na devadesát procent. Nic jí nedochází. Argumentuje tím, že se znásilňovalo i před migranty. Nebylo to ale takové procento. A pak spousta procent znásilnění mají na svědomí Turci s německými pasy. Ale německý pas z něj Němce neudělá. 
 
Co od politiků očekáváte?
 
Oni nemají důvod nic měnit. Jsou zabezpečení a o normální lidi jim nejde. Neznám nikoho, kdo by s Merkelovou sympatizoval. Pořád ale čekají.
 
Nejde jen o kancléřku. Stejně vstřícný přístup k migraci zastávají i další strany...
 
Já vím. Ale ona to všechno způsobila. Rozhodla se sama. Teď nutí celou Evropu, aby vylízala její kašičku. Mluví o solidaritě. Když se ale rozhodovala, nikoho z dalších evropských států se nezeptala, co by bylo, kdyby to Německo nezvládlo, jestli by byli ochotné vzít nějaké migranty. Navíc 85 procent migrantů nemá nárok na azyl. Tak jaká solidarita. Stačí je sbalit a poslat zpátky. 
 
Což se ale moc neděje?
 
Pár největších kriminálníků – což jsou většinou Somálci, Afghánci a Eritrejci – poslali pryč. Vezměte si ale, že už v roce 2012 tu bylo 187 tisíc Afghánců, kteří měli papíry, že musejí opustit Německo, že jsou vyhoštěni. Oni pořád sedí v Německu. Teď je skandál na policejní akademii, kde jsou mafiáni mezi policisty i mezi vojáky v armádě. Zatlouká se to. Oni všechno tutlají a tají. Když už nemůžou, přiznají tak deset procent a různě to okecávají a omlouvají. Říká se, že Německo je banánová republika. Každý si tam může dělat, co chce, a není potrestaný. Naopak já když nezaplatím pokutu za parkování, tak mě pomalu dají do vězení. Jeden Němec například nesouhlasil s pokutou pět euro. Dali mu želízka a strčili ho do vězení. Migranti jim přitom zapalují auta, vymlacují obchody, kradou. Viděla jsem na videu, jak šli do kosmetiky, bylo jich šest, každý si nabral plnou tašku a vypadli. Prodavačku, která se jim postavila do cesty, zmlátili a šli. Všude jsou sice kamery, ale neví se, kde jsou. Děje se to denně. A když je náhodou chytnou, tak řeknou, že jim není ještě osmnáct nebo že má trauma z války a že za to nemůže. I u nás, kde bydlím, se každý druhý den střílí. Netušila jsem, o co jde. Natočila jsem střelbu na video a poslala kamarádovi, vojákovi z povolání. On mi okamžitě zavolal s tím, ať jsem doma, že je to střelba z kalašnikovů. V metru u nás hážou holky do kolejiště. Jedna turistka, Američanka, je zabitá, další museli amputovat končetiny. Dva podle kamer chytili. Jeden Afghánec, druhý, myslím, z Íránu. Neměli nárok na azyl, měli být už dávno odsunutí. Teď byl soud, ale oni mají prý trauma. Oni za to nemůžou. Řekněte to ale rodičům těch holek.
 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Oldřich Szaban

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tohle Piráti neuslyší rádi. Nová šéfka Rady seniorů se vyjádřila k jejich „vábení“ důchodců

20:00 Tohle Piráti neuslyší rádi. Nová šéfka Rady seniorů se vyjádřila k jejich „vábení“ důchodců

Lenka Desatová je novou předsedkyní Rady seniorů České republiky. Už nějakou dobu pro organizaci pra…