Bývalá členka ODS popsala nelichotivou minulost Petra Nečase

01.03.2014 5:40 | Zprávy

ROZHOVOR Jak fungovala ODS za Petra Nečase, proč jsou lidé v republice znechucení a co dnes hrozí Andreji Babišovi s premiérem Sobotkou? To barvitě popsala bývalá místostarostka Rožnova pod Radhoštěm a členka ODS, dnes zastupitelka města za SNK – ED Libuše Rousová, která bývalého premiéra poznala hned na startu jeho kariéry, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.

Bývalá členka ODS popsala nelichotivou minulost Petra Nečase
Foto: Daniela Černá
Popisek: Libuše Rousová

Petra Nečase jste dlouhodobě znala, jak se choval jako kdysi běžný člen ODS v Rožnově?  

Nečas, pan „Čistý,“ po dobu, když jsem s ním byla v kontaktu, vždycky obhajoval jen lumpy, zloděje a grázly. Nikdy neřekl, že jeho rodiče byli v KSČ a přesto na KSČ šíleně nadával. Nikdy neřekl, že by byl věřící, když nadával na místním sdružení na lidovce. My už jsme x let před pádem vlády psali, že jde o zločineckou organizaci. Věděli jsme, že tahle vláda nemůže přežít, a že její pád je jen otázkou času.

Nečasovi v Rožnově bydleli, vracejí se sem někdy?

Myslím, že byt už prodali, ale rozhodně po tom nepátrám. Před měsícem tady byl Nečas s Nagyovou – Nečasovou. Seděli prý v Billbaru na náměstí. Proč tady ale byli, to nevím, třeba na výletě. Jeho rodina pochází z Uherského Hradiště a on se tu dostal po ukončení vysoké školy, protože získal práci v bývalém podniku Tesla. Dali mu tehdy čtyřpokojový byt, tak asi proto tady zůstal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Daniela Černá

Zajímalo by mě, jaký je zájem o kandidaturu za SOCDEM?

Hledal jsem totiž kandidáty, ale žádné jsem ani na vašich stránkách nenašel. Nebo jich snad máte tolik, že nevíte koho vybrat? To dost pochybuji, když od vás dost politiků přešlo jinam, což teda já neschvaluju a takové politiky nevolím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Co je dnes sleva, byla ještě v roce 2019 normální cena.“

21:30 „Co je dnes sleva, byla ještě v roce 2019 normální cena.“

K příčinám bytové krize a jaké řešení nabízí STAČILO! hovoří lídr hnutí za Plzeňský kraj Vítek Proko…