Chudáci za plotem? Generálmajor Blaško zuří kvůli nové migrační krizi: Erdogan vyhrožuje a EU se k němu zase plazí po prd*li!

06.03.2020 21:13 | Zprávy

ROZHOVOR „Ne, už je vás tady dost, konec. Buďte tak laskaví, sbalte si svých pět švestek a vraťte se, odkud jste přišli. Vraťte se domů, my už vás tady nechceme,“ vzkazuje migrantům u turecko-řeckých hranic generálmajor a europoslanec Hynek Blaško (SPD) a zároveň stejný přístup doporučuje Evropské unii, která se prý před tureckým prezidentem opět plazí. A média podle Blaška opět manipulují svědomím Evropanů, že „chudáci za plotem“ potřebují pomoc. Ale kdo je sem zval? ptá se také v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.

Chudáci za plotem? Generálmajor Blaško zuří kvůli nové migrační krizi: Erdogan vyhrožuje a EU se k němu zase plazí po prd*li!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Generálmajor v záloze Hynek Blaško

Evropa řeší dva bezpečnostní problémy. Jedním je nový koronavirus COVID-19, druhým migranti u řeckých hranic. Tak nejdříve k tomu prvnímu. Jak velké riziko podle vás hrozí, jaká opatření jsou přehnaná a jaká naopak opodstatněná?

Zdá se mi, že je to všechno přehnané. Buď ať řeknou pravdu, že koronavirus není to, co se nám snaží předestřít – tedy, že jde o lehkou formu chřipky, anebo je to něco jiného a měli by říci, co to tedy je.

Máte podezření, že jde o něco jiného, než co tvrdí?

Nevím. To musejí vědět oni. Bohužel když z toho dělají takové závěry, tak to na člověka působí, jako že je v tom ještě něco jiného než koronavirus. To, jak je nám celá problematika s tím spojená předestírána… Proč je kvůli tomu takový strašný humbuk? Jak je možné, když nejde o nic vážného, že to má takový vliv na fungování průmyslu a společnosti jako takové?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Zuzana Koulová

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Ke zvýšení porodnosti

Zajímalo by mě, zda také jako strana nějak řešíte to, jak usnadnit rodičům, kteří se starají o malé děti to, aby mohli pracovat a zároveň se starat o děti, které se o sebe ještě sami postarat nedokážou? Tím myslím, když vám skončí rodičovská, protože i to je podle mě dost problém, který je ale polit...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mohl to vědět každý. Turek ke kauze Írán. Prozradil něco na Farského i Nerudovou

11:30 Mohl to vědět každý. Turek ke kauze Írán. Prozradil něco na Farského i Nerudovou

„Byla popsána neprodleně po uskutečnění v mém pořadu na youtube a taktéž zveřejněna na oficiálních s…