Z jakého důvodu jste se rozhodl kandidovat pod hlavičkou Přísahy?
Už delší dobu jsem přemýšlel, že bych zkusil i politiku. V životě jsem už něco dokázal a je mi líto, když vidím naše město, jak stagnuje. V Ústí nad Labem podnikám, vlastním kavárnu v centru města a snažím se rozvíjet veřejný prostor. Dále pracuji jako projektový manažer pro e-commerce společnost, kde jsem se podílel na největším projektu automatizace v Evropě s rozpočtem více jak 1,3 miliardy korun, který se nyní v ČR spouští.
V Přísaze jsem poznal skvělou partu lidí, kteří za sebou nemají žádné korupční skandály. Proto jsem se rozhodl kandidovat za toto hnutí. Zkusil jsem nejdříve parlamentní volby a následně se připravoval na komunální.
V čem je toto hnutí podle vás jiné?

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Barbora Richterová