Martin Koller: S multikulti může souhlasit jen tupý dobytek. Přestaňte se stydět, že jste bílí a civilizovaní. Vstaňte od piva, vypněte tu americkou propagandu a dělejte něco

14.01.2016 17:20

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Dostali do situace, kdy se nám snaží televizní i jiná jednostranná multikulturní propaganda namluvit, že být civilizovaný běloch je něco špatného. A toho, kdo s takovým názorem nesouhlasí, se pokoušejí všemi způsoby zastrašit a umlčet, uvádí mimo jiné pro ParlamentníListy.cz vojenský analytik Martin Koller. Multikulturalismus je podle něho v podstatě globální snaha o zničení genetické podstaty národů – tedy rasismus. Žádný národ s něčím takovým nemůže souhlasit, pokud nezdegeneruje na úroveň tupého dobytka, říká narovinu Koller.

Martin Koller: S multikulti může souhlasit jen tupý dobytek. Přestaňte se stydět, že jste bílí a civilizovaní. Vstaňte od piva, vypněte tu americkou propagandu a dělejte něco
Foto: Peter Števkov
Popisek: Pochod imigrantů

Poznámka Martina Kollera: Úvodem se musím omluvit za dlouhý článek. Kupodivu řada reakcí na můj slib kratšího článku mne nabádá k zachování dlouhého textu. Opačné reakce prakticky chybí, takže opět nabízím dlouhý text. Snažím se vysvětlit problematiku způsobem pochopitelným pro většinu občanů, kteří nemají čas a chuť zkoumat veškeré domácí i zahraniční zdroje a zabývat se politikou.

Poté, co se dostávají na povrch další informace o silvestrovských sexuálních a násilných útocích na německé ženy, situace houstne. Nejen, že se potvrdilo, že součástí skupin útočníků arabského a afrického vzhledu byli i muži ze současné migrační vlny, ale ukázala se také snaha zabránit zveřejnění těchto informací jak ze strany německých úřadů, tak některých médií. Nakolik taková opatření pomohou k uklidnění situace? Nebo to naopak může všechno jen zhoršit a více zradikalizovat, když se stejně dříve nebo později veřejnost o všem dozví?

Zde se jasně ukazuje pravdivost přísloví, že lež má krátké nohy. I když v moderním eurodemokratickém provedení bychom měli mluvit o tom, že pravdu nelze utajit. Místo ní v médiích servírují lži o mírumilovných a civilizovaných uprchlících, bez nichž nemůžeme v budoucnu žít. Německá televize se dokonce omluvila za utajování informací o sexuálním džihádu muslimských ilegálů v Kolíně i jinde. Co by měla dělat naše ČT, která je za svoji „objektivitu“ terčem posměchu dokonce i v Německu jako nejprolhanější televize v Evropě? Na jedné tamní demonstraci nesli několikametrovou figurínu vyzdobenou na hlavě cylindrem s hvězdami a pruhy, přičemž z holého zadku jí lezla kancléřka Merkelová mávající v každé ruce americkou vlajkou. Na pozadí vedle Merkelové byl výrazný nápis ČESKÁ TELEVIZE.

Boj proti pravdě a pravdivým mediálním informacím v rámci EU, ale především u nás je opravdu děsivý. Ukázkou je zablokování iniciativy Blok proti islámu na Facebooku. Zde mohu jen připomenout, že vývoj Facebooku – jako globálního systému na kontrolu a ohlupování národů – sponzorovala CIA a oficiální majitel nedávno jednal s kancléřkou Merkelovou. Opravdu symbolické je z tohoto hlediska i ukradení historické prezidentské standarty s heslem „PRAVDA VÍTĚZÍ“ z Pražského hradu a její nahrazení trenkami. Jen na nich chyběl hákový kříž, který byl symbolem boje proti pravdě a evropským národům. Rovněž pojmenování party, která to provedla, je opravdu symbolické a ukazuje, komu vadí pravda a vlastenectví. Evropané jsou naštvaní v celé Evropě a mají dost nevítaných muslimských ilegálů i násilné multikulturní politiky, která se pokouší ničit samotné jádro národů. Mnozí Němci se stále ještě bojí projevit veřejně svůj názor, protože se jim sedmdesát let vtloukal do hlavy syndrom viny. Ne, že by nacisti nevyvolali druhou světovou válku a holocaust, ale podporovalo je aktivně pouze 17 % Němců a z těch dnes pravděpodobně žije pouze zanedbatelné množství.

Rovněž u nás jsme se dostali do situace, kdy se nám snaží televizní i jiná jednostranná multikulturní propaganda namluvit, že být civilizovaný běloch je něco špatného. A toho, kdo s takovým názorem nesouhlasí, se pokoušejí všemi způsoby zastrašit a umlčet. Stačí připomenout rasistickou pohádku o Sněhurce a černochovi, kterou se multikulturně zviditelnil herec Donutil. ČT se mu odměnila vysíláním jeho skvělého životopisu a opět můžeme sledovat Četnické humoresky, aby si přišel na své. Multikulturalismus je v podstatě globální snaha o zničení genetické podstaty národů – tedy rasismus. V praxi nefunguje multikulturalismus ani v USA, kde se desítky let žvaní o tavicím kotli národů. Žádný národ s něčím takovým nemůže souhlasit, pokud nezdegeneruje na úroveň tupého dobytka. Národy v Evropě se radikalizují zcela logicky, jestliže je někdo chce zničit a nahradit otrockou rasou, jakýmsi stupidním evropským národem podle zvrhlých rasistických teorií Coudenhove Kalergiho a Thomase Barnetta. Soužití ras a národů je dlouhodobý, složitý a křehký proces s nejistými výsledky. Historie ukazuje, že v hraničních oblastech se vždy bojovalo. S omezeným počtem civilizovaných přistěhovalců lze žít bez větších problémů. Dokladem jsou z období rakouské okupace a meziválečného Československa Židé, Rusové, Bulhaři a Rumuni, z poválečného Řekové, v posledních dekádách Srbové, většina Rusů, Ukrajinců i Vietnamců. Nikdo z nich neprosazoval ideologie neslučitelné s názory a s životní realitou domácích obyvatel. Všichni se zapojili do budování samostatného státu po osvobození v roce 1918 i 1945. Na očekávané výpady antisemitů odpovím dotazem. Znáte někdo Žida, který by prosazoval judaismus jako státní náboženství a tahal vás do synagogy? Dlouhodobý politický a bezpečnostní problém vytvářela historicky část německé komunity soustředěná především v pohraničí jako uzavřená paralelní národnostní skupina podporovaná ze zahraničí – ať už z Vídně či později z Berlína. Nepomohlo ani několik set let. Naopak mnohá německá jména v české společnosti svědčí o asimilaci řady Němců. S muslimy – ať již jsou arabského, perského, turkického nebo afrického původu – jsou problémy všude. Nezáleží tedy na rase, ale agresivním náboženství, především v současné formě ideologie, které je podle dlouhodobé historické zkušenosti neslučitelné s evropskou civilizací. I zde je praxe kriteriem pravdy. Jsem toho názoru, že by měl být v rámci celé EU, ale především u nás přijat zákon o právu občanů na pravdivé informace a včleněn do Ústavy a Listiny základních lidských práv. Dále by se v souvislosti se situací v EU a prosazováním úchylných teorií o evropském národu vyplatil v každé evropské zemi zákon o ochraně národa. Bez ohledu na to, že jejich návrhy jsou vládní přesilou ve Sněmovně standardně zamítány, mohl by se toho chopit opět Úsvit – Národní koalice.


Martin Koller

Americký prestižní deník The New York Times přinesl komentář Rosse Douthata, který varuje Evropany před bezhlavým humanitarismem. Podle něho je současná migrační vlna nezvládnutelná ne kvůli počtu, ale proto, že většinou jde o mladé muže. Komentátor současný přístup Evropy a hlavně Angely Merkelové považuje za bláznovství, kterým si zaděláme na obrovské problémy. Lze říci, že „tají ledy“ a začíná se na možná rizika čím dál víc upozorňovat, nebo jde o strašení? Co se všechno musí stát, aby evropští lídři změnili kurz a nebyla výsledkem jednání dohoda, že za půl roku se asi zbuduje ochrana schengenských hranic?

Politiku každého státu můžeme v různých historických obdobích označit buď za státotvornou, nebo destruktivní, možno říci sebezničující. Politiku prezidenta Obamy a především jeho poradců prosazujících válku s Ruskem a multikulturalismus můžeme hodnotit jako výrazně destruktivní. U nás je aktuální situace podobná. Když Obama, Juncker nebo Merkelová pustí větry, Sobotka, Babiš i Bělobrádek začínají urychleně tlačit; a nejsou sami. Rozdíl je pouze v tom, že Ujo se tváří nenápadně, téměř vlastenecky a místo něj rachotí všichni jeho političtí i mediální podřízení v Praze i v Bruselu. A že česká vrcholná politika opravdu vydatně páchne (především z obrazovek ČT) si začíná uvědomovat stále více občanů. Naštěstí ani v USA se všichni nezbláznili a přes byrokratický teror, počínaje dovážením a rozmisťováním několika desítek tisíc muslimů a konče snahou o odzbrojování Američanů, zastávají rozumné názory. Dokladem jsou trestní oznámení některých států unie proti nucenému usidlování muslimů. Typickým příkladem je rovněž americký profesor Bill Warner, který v minulém roce založil v Brně Centrum pro studium politického islámu. Doufejme, že po odchodu nejostudnějšího amerického prezidenta poválečné éry ovládnou politiku USA osoby zaměřené na reálnou politiku a používání vlastního mozku, nikoli omílání vyčpělých ideologií padesátých let. Bohužel se o nich v Evropě a především u nás mnoho nemluví v rámci zamlčování pravdivých informací. Případně se už dnes pořádají pomlouvačné kampaně v ČT i dalších médiích.

S komedií a žvaněním kolem schengenských hranic a stráže, jež bude od hranic EU ochraňovat islámské ilegály nemá smysl se bavit. Jsou to jen mediální show zastírající snahu Bruselu a Berlína udržet současnou migraci muslimů do Evropy co nejdéle v chodu.

Cesta k zásadní změně je jednoduchá. Evropané se musí přestat bát, musí se přestat stydět za to, že jsou bílí a civilizovaní. V první řadě se musí naučit hájit vlastní zájmy, nikoli volit – podle zaplacené televizní reklamy a podle neméně zaplacených prolhaných výzkumů a statistik, případně za koblihu – ty, kteří pro ně bez ohledu na sliby nic dobrého neudělali, někteří již desítky let. Chce to přestat brblat u piva, nekoukat se na propagandu v ČT i jinde, zapnout mozek a nevolit jako stádo podle zaplacených médií, zvednout zadek a jít volit sebe, nikoli cizí zájmy a jejich slouhy, politické aktivisty z neziskovek a praskající konta cizáků a jejich místní reprezentace. A především se nenechat vyprovokovat k násilným akcím, tedy pevné nervy a nedat šanci k utužení eurototality vůči vlastencům.

Pozice kancléřky Merkelové je čím dál horší, kritika tzv. willkommenskultur sílí s poukazem právě na nedávné incidenty a naštvanost lidí roste. Nakolik se EU nebo jednotlivé státy zabývají relevantními bezpečnostními analýzami z hlediska možné další hrozby terorismu, organizovaného násilí třeba právě vůči ženám atd.? Jak v tomto smyslu vnímat návrh Belgie zavést pro azylanty kurzy chování k ženám?

Pozice Merkelové jen odpovídá tomu, co provedla. Vedení EU i jednotlivých států ví velmi dobře, jaká je situace. Jenže mezi vědět a konat, tím myslím konat ve prospěch svých občanů a nikoli cizích zájmů, je velký rozdíl. Vidíme to v Německu i u nás. Slováci, Maďaři a Poláci už konat začali. Jako obzvlášť pozitivní lze hodnotit rozehnání vedení polské státní televize. Ta se chovala stejně jako ČT a bojovala propagandisticky proti vlastnímu národu. Prosazovala jakousi polskou verzi českého programu Hate Free Culture řízeného kamarády Sobotky, Dienstbiera, Marksové a Valachové – zářnými reprezentanty českého eurosocialismu Prouzou, celoživotním blahobytným neziskovkářem Rozumkem a jejich kamarádem „profesorem“ Kohoutem. Zpovzdálí je řídil premiérův poradce Novotný, nový sexsymbol ČSSD. Z jeho mailů jsme se dozvěděli, že si objednal v sexshopu prodlužovací nástavec na penis. Jestliže vedení ČSSD a státu ovlivňuje člověk, který má problémy s vaginou o délce kolem 11 centimetrů a z toho vyplývající komplexy, nelze se divit ubohé nedostatečnosti politiky této vládní strany. Zde bych viděl značný prostor pro sexuální experty typu Radima Uzla na téma, jak sexuální nedostatečnost ovlivňuje myšlení poradce premiéra a politiku státu.

Kurzy pro azylanty z hlediska chování k ženám jsou dobrý výmysl ve prospěch parazitů z politických neziskovek na účet státního rozpočtu. To bude opravdu výnosný kšeft pro lidi, kteří mnohdy celý život nic pozitivního neudělali a žijí si na vysoké noze z cizích peněz. Díky stamilionům vyhazovaným na ně se našlo pro důchodce celých 40 korun, což vedlo k smíchu nad naší republikou v řadě zemí EU. Taková částka odpovídá na západ od našich hranic zhruba polovině piva. A to se bude letos zase zdražovat elektřina a voda. Z hlediska poměru výše většiny českých platů a důchodů k ceně vody by z vodovodů mohlo vytékat pivo, ne-li víno. Zde jsme předstihli i německou životní úroveň. Je to typická ukázka privatizace státu, který se privatizačními akcemi zbavil zisků z čištění a distribuce vody, části výroby a distribuce elektřiny, distribuce plynu, těžby uhlí a dalších komodit a zároveň minimalizuje daně takových ekonomických gigantů. Ze zbytků daní a toho, co se vyždímá ze živnostníků a malopodnikatelů, nelze platit rozbujelý státní aparát, mračna poradců, davy politických neziskovkářů a umělců (Paříž má 132 divadel, která se většinou uživí, Praha 130 divadel, která většinou žijí z dotací) všemožné politické granty pro všemožné povaleče, opravy komunikací, armádu, policii, zdravotnictví, školství (včetně desítek tisíc cizinců), vědu, výzkum, vývoj, sociální péči, vyplácet důchody a živit statisíce nezaměstnaných, jejichž podniky se přestěhovaly do zahraničí, nebo byly vytunelovány. K tomu můžeme přidat stabilní předražování státních a obecních zakázek o 50 až 300 %. Proto si musíme stále půjčovat a ještě bychom měli živit nezvané ilegály. Pokud bychom jich měli přijmout dobrovolně počet odpovídající poměru počtu obyvatel k Německu, měli bychom jich uvítat 130 000. Věřím, že naše současná vláda i některé strany opozice by toho byly schopné a peníze by se na takový multikulturalismus našly nebo vypůjčily.

Muslim a sexuální chování...

Mezi primitivními, necivilizovanými sexuálními džihádisty v Německu, Rakousku, Švédsku i jinde byli nejen současní ilegálové, ale rovněž muslimští migranti žijící již delší dobu v Evropě, někteří druhou generaci. Mnozí chodili do civilizovaných evropských škol, tedy ukázkoví členové paralelní muslimské komunity s občanstvím evropských zemí. Ti samozřejmě vědí moc dobře, jaké je civilizované chování k ženám. Jenže i zde platí, že vědět a konat je rozdíl. Rád bych připomněl nedávný článek s ostudnými názory Táni Fischerové pokoušející se omlouvat sprostotu a primitivnost necivilizovaných migrantů řečmi o úzké skupině kriminálníků. Jsou tam zmiňovány názory pánů Uzla a Cimického, kteří tvrdí, že sex je v islámských zemích tabu a dokladem je i zahalování žen. Obou pánů jsem si dosud velmi vážil a předpokládám, že nejsou tak chudí, aby se museli propůjčovat islamistické propagandě. Každopádně by se měli věnovat sexu a psychologii a nevykládat bludy, případně zaplacené lži o tématech, která evidentně neznají.

Především sex není v islámských zemích tabu, nanejvýš oficiálně. Je to stejné jako s alkoholem. Muslimové mají zakázáno pít, ale pokud se dostanou k alkoholu, neznají míru a na korán kašlou.  Ale ani u nás se obvykle nesouloží na ulici. V islámské oblasti jsem pracoval a moje poznatky se shodují s poznatky řady mých známých diplomatů, vojáků a různých odborníků, kteří pracovali delší dobu v islámských zemích. Nikdo z nich nepodporuje masovou imigraci muslimů do Evropy a všichni zjistili, že islámskou realitou je obrovský rozpor mezi ideologií, slovy a činy. Realita je taková, že nikde jinde nelze nakoupit více pornografických nosičů a tak levně, než v zemích koránu. Ženy chodí zahalené pouze na veřejnosti a nikoli zcela a ve všech islámských zemích. Ani zahalování je před primitivním prasáctvím moc nechrání. Proto se pohybují málokdy samy a ochranu jim poskytuje především kmen či klan. Doma chodí oblečené jako v Evropě, takže muži vědí, jak vypadá žena. V islámských zemích pracuje velké množství prostitutek, takže sexuální zkušenosti lze získat levně nejen s ovcí či kozou. Dokonce se tam pořádají speciální školení pro dívky i chlapce o sexuálním životě. V islámských zemích lze koupit na levných nosičích mnohdy ilegální kopie prakticky všech západních filmů. Muslimové tedy velmi dobře znají, jaká je situace ve vztahu Evropanů (ale i jiných civilizovaných komunit) k ženám. Jenže oni se civilizovaně chovat nechtějí. O nějakou integraci nemají zájem, nanejvýš integraci naruby, tedy obrácení Evropanů na islám. V Evropě se chovají jako na dobytém území. Můžeme to vidět také v Sýrii, Iráku, v Bosně a Kosovu, historicky kdekoli, kam islám přitáhl. Necivilizované prasáctví ve vztahu k ženám je v řadě islámských zemí standardem a zmocnění se nevěřící ženy i proti její vůli přímo úkolem při prosazování islámu. Zažil jsem to v praxi v rámci svojí mise. Na velvyslanectví v Kuvajtu bylo nutno rozdělit čekárnu konzulátu na uzavřenou mužskou a ženskou část. Tamní muži neustále sexuálně napadali ženy, takže je v některých případech museli zaměstnanci ambasády doslova chránit. Sexuální útoky v Evropě na silvestra v řadě měst nejsou výsledkem neznalosti, ale standardního chování mužů v řadě islámských zemí a myšlení daného koránem. Přitom muži tvoří kolem 80 % současných ilegálů. Vzhledem k tomu, že muslimové se záměrně odmítají integrovat všude, jsou nějaká školení naprostou pitomostí a komedií pro důvěřivé Evropany. Ilegálové ani mnoho dřívějších migrantů nechtějí žít jako civilizovaná muslimská skupina v civilizované Evropě. Oni chtějí muslimskou Evropu, tedy integraci naruby, kde by se takové chování bralo jako standardní. Nejedná se o výstřelek několika tisíců (!) kriminálníků, ale o (z evropského hlediska) kriminální myšlení velké části islámské komunity. Zde bych připomněl, že islámské právo šaría, které upravuje postavení žen ve společnosti je podle rozhodnutí evropských soudů neslučitelné s evropskými zákony. Šaría je tedy v Evropě zločin; a přitom ovládá myšlení velkého množství muslimských ilegálů a imigrantů, případně ho ilegálně praktikují bez odpovídající reakce evropských politiků a bezpečnostních sborů. A někdo chce dělat kurzy. To je asi stejně smysluplné jako školení příslušníků SS v civilizovaném jednání se židy.

V Evropě, hlavně Francii nebo Německu, už přistěhovalci z arabských kultur žijí desetiletí. Jak jsou tito lidé, bydlící v Evropě řadu let, odlišní od těch, kteří nyní přicházejí? Do jaké míry si záměrně pečlivě uchovávají specifika své kultury a způsobu života?

Většina z nich se od současných ilegálů neliší, čest výjimkám. Přestože jsou všemožně zvýhodňováni, odmítají se integrovat do prozatím majoritní společnosti. Vytvářejí paralelní, závistivou a nepřátelskou společnost vydatně využívající sociální systém, do nějž pokud možno nepřispívají. Vzájemnou podporu si vytvářejí i soustřeďováním do určitých prostor. Zde je třeba připomenout další hit multikulturalistů, kteří je chtějí rozptylovat mezi evropské obyvatelstvo. Opět bych připomněl podobný pokus komunistické nomenklatury s Cikány dováženými hromadně ze Slovenska do Čech a na Moravu v šedesátých letech. Nakonec se všichni soustředili v několika oblastech nebo částech měst, protože ostatní obyvatelé odešli. Důvodem nebyl český či moravský rasismus, ale špína, krádeže, agresivita, noční hluk a podobné projevy. Civilizovaní Cikáni se od nich drželi co nejdál; a pokud možno tam nikdy nebydleli. Jenže ty v rámci většinové společnosti ani nevnímáme a vidíme pouze takové, kteří se vědomě a záměrně liší. V případě, že se občané nedali zastrašit hlasateli proletářského internacionalismu a získali podporu Veřejné bezpečnosti, podařilo se necivilizované rodiny vypakovat, takže odtáhly tam, kde našly sobě podobné. V horším případě zaplnili prázdné byty další Cikáni. Typickou ukázkou byl slavný Chanov, případně neméně slavná Matiční ulice. Tak vznikají ghetta a takzvané no-go zóny po celé Evropě, nikoli nějakým nuceným soustřeďováním a utiskováním migrantů. Nedávno to ilustrativně popsal jeden Francouz. Do činžovního domu se nastěhovala africká rodina. V průběhu dvou let odešli z důvodu nesnesitelných životních podmínek všichni Francouzi a obchod v přízemí zkrachoval. Do bytů se nastěhovali další Afričané, někteří ilegálně. Pokud chce někdo rozptylovat ilegály v naší zemi, doporučuji především tam, kde bydlí samozvaná politická elita, aby se od nich mohla obohatit. Navíc stále nevidím, proč by se ilegálové vydávaní v Německu a koloniálním Česku za uprchlíky měli zdržovat po ukončení války doma v Evropě, natož se zde integrovat. Po válce by se měli vrátit domů a chutě zapojit do obnovy země. Jenže parazitovat v cizině je pohodlnější a žije z toho plno politických neziskovek.

Unie se nedávno dohodla, že asi do šesti měsíců by mohlo dojít ke kontrolované systematické ochraně hranic schengenského prostoru. Zvládne se to? A proč to vůbec nejde rychleji? Prezident Zeman, ale nejen on, varoval, že do té doby přijde dalšího minimálně půl milionu migrantů…

Nekonečné plkání a výmluvy všeho druhu kolem budoucí ochrany schengenského prostoru – jsou to pouhé řeči zaměřené na ohlupování občanů a prodlužující pokračování islámské invaze do Evropy. Stanovené počty ještě nebyly dosaženy. Získaný čas využijí ilegálové a s nimi všichni, kdo na nich bohatnou, případně se chystají bohatnout. S nimi oficiální propaganda snažící se zlomit logický odpor Evropanů k záplavě nevítaných a neintegrovatelných cizinců. Před šesti lety uvedla kancléřka Merkelová, že integrace Turků v Německu (za 50 let – poznámka autora) selhala, a to mají Turci k Evropě blíž než současní ilegálové. Aktuálně se ke svému prohlášení potvrzenému praktickou zkušeností nehlásí a pro zvýšení komediálního efektu si pořídila tureckou asistentku. Všechny státy EU mají armády, policie a námořnictva. Hranice mezi Řeckem a Tureckem s výjimkou ostrovů mohla být uzavřena už před rokem. Zde naprosto a evidentně záměrně selhalo i NATO, jehož hlavním úkolem je právě obrana Evropy, nikoli válka s Ruskem. Rovněž námořnictva evropských zemí se mohla soustředit k obraně řeckých ostrovů a jihu Itálie a odrazit námořní invazi. Jejich úkolem je obrana Evropy, a to i s použitím zbraní, nikoli tahání ilegálů od libyjských břehů do Evropy. Rozdíl bude pouze v tom, že ochránci hranic si vyrobí seznamy ilegálů, kteří se tak stanou legálními migranty. V seznamech bude to, co jim ilegálové navykládají nebo podsunou pomocí falešných dokumentů. Celá slavná ochrana evropských hranic je pouze podvod zaměřený na legalizaci ilegálů jak z dílny ANO.

V Německu nedošlo jen k napadání ze strany přistěhovalců, ale už i opačně. Došlo k napadení Syřana a Pákistánce, na území bývalé NDR dochází k útokům na ubytovny. Jaká existuje hrozba „odplaty“? Je možné se tomu ještě vyhnout? A do jaké míry hrozí, když ne občanská válka, tak vážné střety mezi imigranty a původními Evropany?

Útoky proti cizincům, kteří mnohdy dlouhodobě parazitují na sociálním systému a chovají se necivilizovaně, jsou zcela logické. Islám především není civilizace, protože za mnoho set let prakticky nic sám nevytvořil a chlubí se tím, co kočovníci nakradli jinde, tedy v antické a byzantské kultuře, Indii i Evropě. Islámští učenci a lékaři byli většinou původem Židé, architekti Peršané a Arabové se znalostmi převzatými z předislámského křesťanského nebo polyteistického období a technici Evropané a indičtí hinduisté a buddhisté. Základním projevem islámu je agrese. Zde bych doporučil knihu Šaría pro nemuslimy, kterou napsal Bill Warner. Agrese logicky vyvolává reakci, tedy agresi. Pouze u osob dobře zaplacených nebo úchylných vyvolává radostné nadšení. Ohrožení ze strany ortodoxních muslimů se brání syrští alavité a křesťané stejně jako Němci. Vážnější střety mezi Evropany na jedné a migranty, případně ilegály na druhé straně brzdí pouze jednostranná rasistická politika většiny zemí EU, především Německa, která utlačuje vlastní občany, brání jim i ve veřejné prezentaci názorů, které se nehodí multikulturalistům, snaží se je odzbrojit a nezaslouženě zvýhodňuje různé menšiny. To lze změnit volbami, kde budou takoví politici zbaveni možnosti ovlivňovat negativním způsobem životy Evropanů. Podle mého názoru občanská válka v evropských zemích nehrozí, protože Evropané jsou civilizovaní a nenechají se vyprovokovat. Hrozí především islámský terorismus a necivilizované chování vyznavačů koránu. Zde nelze vyloučit předpoklad, že na silvestra se jednalo nejen o test reakce Evropanů na agresivní necivilizovanou sprostotu, ale záměrný koordinovaný útok organizovaný především německými multikulturalisty s cílem vyprovokovat agresivní reakce Evropanů. Poté by bylo možno označit terorizované Evropany a vlastence za rasisty a teroristy a zahájit jejich likvidaci s využitím narychlo vytvořených zákonů a policejních sil. Potvrzením takového názoru je i fakt, že německá policie, která je jindy velmi rázná, naprosto odmítla zasahovat. Jestliže dochází k veřejným sexuálním útokům či přímo ke znásilňování, bylo povinností policistů použít i zbraně – nikoli přihlížet ukázce islámské civilizovanosti.

Je to dopad asymetrické války kancléřky Merkelové proti vlastnímu národu? Vše má svoje hranice a nekonečné vytváření syndromu viny, stálé urážení Němců a jejich napadání za údajný rasismus je již kontraproduktivní.

I zvíře se brání, když ho dlouho, případně nespravedlivě týráte a bijete. Nekončící pohrdání, které dávají najevo samozvané elity v EU i jednotlivých zemích svým občanům, nese výsledky. Neustálý pokles životní úrovně většiny obyvatel, likvidace rodiny, snaha o zničení národů a jejich států, nebezpečné a urážlivé zatajování pravdy, nezasloužené zvýhodňování minorit a zájmových skupin, podpora ekonomického parazitování, nemožnost dovolat se spravedlnosti a další projevy evropské svobody, demokracie a lidských práv dosahují hranice únosnosti. Nejhorší rasista je ten, kdo ničí vlastní národ. Základním úkolem každého demokraticky zvoleného politika je ochrana života, zdraví a majetku svých občanů a voličů. Jejich povinností je prosazování zájmů a názorů většiny občanů a voličů. Pokud tak nečiní, prosazují cizí zájmy a pohrdají většinou občanů, je třeba se jich zbavit ve volbách.

Jak se v rámci Evropské unie jeví vystupování České republiky? Slovensko, Polsko a Maďarsko jsou zřejmě připraveny jít až na hranici zákonů, aby se před migrační vlnou ochránily. Ovlivní to spolupráci v rámci V4, kde je nyní jediné Česko nejmírnější? Podle některých analytiků je česká vláda značně při zdi.

Vystupování politických reprezentantů naší země je ubohé ze všech stran. Pro Brusel a Berlín je nedostatečně multikulturalistické, pro vlastenecké státy naopak ubohé a podlézavé ve vztahu k Bruselu a Berlínu. Zdá se, že osoby reprezentující naši politiku by potřebovaly trochu cti a odvahy. Místo nákupů nástavců na penis a vymýšlení multikulturních večerníčků by se měli zabývat studiem názorů svých voličů a plněním jejich přání. Česká vláda je u zdi možná ráda, nejsou vidět trapně zahnědlé kalhoty.

Jak se formuje postoj jednotlivých částí politické reprezentace? Jak ukázaly uniklé e-maily, řada lidí majících vliv na premiéra Sobotku je nakloněna přijímání migrantů i kvótám. Naopak Michal Hašek zveřejnil prohlášení, které se vůči liberálnímu křídlu ostře vymezuje a podpořil Roberta Fica. Haškovo prohlášení zase na svém Facebooku sdílel hradní mluvčí Ovčáček… A co Andrej Babiš? Má nakročeno k tomu, aby tyto protimigrantské hlasy posbíral? Jak lze vysvětlit, že ani Okamura ani Úsvit v tom úspěch nemají, přestože o tom hovoří nejdéle?

Česká politická reprezentace je čím dále tím nervóznější. Názor většiny občanů na ilegály a islamizaci je bez ohledu na zoufalou snahu politiků a mnoha médií vedených ČT stále horší. Vláda se snaží zastrašovat, vytváří zákon na odzbrojení občanů a nejraději by zakázala internet.  Prostě ten správný totalitářský přístup k voličům. Nějaké změny v ČSSD nelze očekávat. Hejtmana Haška s jeho více než 3,5 miliony měsíčního výdělku lze sotva považovat za reprezentanta nejen většiny členské základny a voličů ČSSD, ale i většiny občanů. Hašek mohl dávno založit vlastní stranu a přetáhnout voliče Sobotkovy party. V současnosti by se mu to určitě podařilo a mohl by tím i položit nepopulární vládu. Jenže to by přišel o část koryt, takže jen kecá pro důvěřivé hlupáky. Takový je to opozičník a bojovník za zájmy občanů a členské základny. ČSSD je jen zdrojem dobrých bidel pro svoji politickou věrchušku, jejich rodiny a kamarády a na svoje členy a voliče arogantně kašlou. Co ztratí ve volbách, dostanou za odměnu v Bruselu, Washingtonu a politických neziskových. Kam jinam by mířil takový Dienstbier. Dokladem je i moje vystoupení z ČSSD minulý čtvrtek, které jsem mínil v předešlém článku. Vedoucí místní organizace ani nereagoval, natož aby se zeptal po důvodu. ČSSD je zcela nedůvěryhodná a politicky nečitelná.

Andrej Babiš žije jako správný Ujo (slovensky strýc či kmotr) z podvodu známého jako hnutí ANO. Velký šéf vykládá v médiích to, co chtějí slyšet občané a jeho poskoci a média dělají pravý opak. Přehlídka jeho komoňů je ilustrativní, počínaje ministrem obrany jako magnetofonem bez vlastní myšlenky. Nešťastný herec nezískal vytoužený post velvyslance v USA a svojí nekorektností získal pro ANO řadu nepřátel. V podstatě umí jen zopakovat to, co mu naservírují exministr a exnáměstek Jiří Šedivý, velvyslanec u NATO a známý „obhájce“ českých zbrojařů za ODS, předlistopadový velitel tankového pluku v „Tejně“, dnes reprezentant zájmů ODS a ANO a přítel exministra a reprezentanta amerického bankovnictví Dlouhého, jednoho z kandidátů ANO na prezidenta, a v neposlední řadě bývalý ministr obrany za ODS a náčelník Generálního štábu Picek, volební kůň ANO a TOP 09 který získal generálské hvězdy za pochodování po hradním nádvoří a možná za sexuální vyžití s mediální ředitelkou, pozdější ředitelkou odboru a následně s kapitánkou/letuškou v pracovní době podle vzoru svého premiéra. Ani nemuseli dřít jako koně. Nelze se divit, že jeho odvolání se na mnoha místech v armádě slavilo. Radou určitě přispěje i generál Pavel, adept na prezidenta za ANO i TOP 09, který má metr jak poradce za ČSSD penis. Nedávno schvaloval válečný zločin sestřelení ruského letadla bojujícího proti teroristům tureckým letectvem, protože ztratilo navigaci a přelétlo hranici. Docela by mne zajímalo jeho vyjádření k zajetí amerických příslušníků námořní speciální jednotky, kteří prováděli špionáž v íránských vodách. Při použití Pavlova metru by je měli Íránci postřílet. O takové lidi, plus známé bojovníky za islám a proti vlastencům v Čechách se opírá Andrej Babiš. A prý bude líp. Možná dostanou důchodci zase čtyřicet korun a zvýšení cen elektřiny a vody, aby se zaplatily miliardové dotace Agrofertu na řepku. Pokud posbírá hlasy vlastenecky smýšlejících Čechů, Moravanů a Slezanů Ujo Babiš, můžeme mluvit o celostátní ztrátě mozku a vítězství mediální kampaně a zaplacených výzkumů preferencí politických stran. Vždyť ANO mělo 3 až 11 % už v době, kdy málokdo věděl o jeho existenci. Vlastenecké strany vycházejí z předpokladu, že národ ještě zcela nezhloupl a nebude volit jako tupé stádo skotu lačného koblih a nesplněných slibů. Naši občané se za 25 let nenaučili volit vlastní zájmy, což je smutné – především pro ně. Díky tomu se dopracovali ke čtvrtinovým příjmům ve srovnání s Němci při zhruba shodných životních nákladech a perspektivě levných pracovních sil otročících v cizáckých fabrikách. Možná některým podnikatelům a živnostníkům rovněž dojde, že vlastenecké strany jsou nejlepší cestou ven z byrokratického teroru typu EET a mediálně podporované závisti a rozeštvávání společnosti. Zde je rovněž zajímavá otázka, jaké názory by prezentovala ODS v případě, že by vydržela vláda premiéra Nečase a jeho udřené ředitelky. Vsadil bych se, že mávajíc síťovkou by podporovala islamizaci ze všech sil. Z tohoto hlediska vidím vlasteneckou rétoriku současného vedení ODS, která zároveň napadá ostatní vlastenecké strany i prezidenta jako čistou komedii zaměřenou na ty, kteří se neobtěžují přemýšlením a večer zalehnou před obrazovkou s propagandou ČT.

Čas od času se objevují názory i českých žen, které většinou kvůli partnerovi-muslimovi konvertovaly k islámu, následně islám opustily a dnes často toto náboženství a muslimy vykreslují v nehezkých barvách. Nakolik může jít o ojedinělé případy, kdy se prostě muž nechová k ženě dobře, což se děje jistě i v naší kultuře, a nakolik za tím stojí islám nebo třeba jeho radikálnější pojetí?

Jak jsem již uvedl, praxe je kriteriem pravdy. Ty ženy projevily značnou odvahu. Jiné jsou potichu a trpí, protože by přišly o děti. Další se z islámských zemí ani nedostanou, protože jsou tam bezprávné; a pas takové ženě obvykle sebere manžel. Pokud některým ženám stačí, že budou žít jako osoby druhé kategorie určené především k velkovýrobě dětí, mohou se provdat do islámských zemí. Na své misi jsem se dostal jistou cestou i k názorům domácích muslimských žen na muslimské muže. Především u mladších a vzdělanějších byly většinou negativní až pohrdavé, včetně názoru na jejich sexuální úroveň. Nejlepší hodnocení měli Evropané, Američané byli považováni za arogantní hlupáky a muslimové zůstávali daleko vzadu. Nestačil jsem se divit. Něco takového přichází obohacovat naši civilizaci.

Rozdíly v dopadu islámu na různé aspekty běžného života jsou vidět i mezi muslimskými zeměmi. Někteří upozorňují, že Spojené arabské emiráty jsou mnohem liberálnější než jiné islámské státy. Naopak zase Saudská Arábie je silně konzervativní, ženy nemohou řídit auta a jsou jim odepřeny další věci, které muži smějí. V čem to tedy je, v islámu nebo jeho politickém pojetí? A do jaké míry se konzervativního islámu a jeho zvyků máme bát v Evropě, pokud sem budou v příštích letech proudit další miliony lidí?

Já jsem na základě svých praktických zkušeností a zkušeností dalších odborníků toho názoru, že muslimové si mají žít v islámských zemích podle svého a my bychom jim do toho neměli mluvit. Můžeme se navštěvovat, obchodovat s nimi, realizovat turistiku. Proto nejsem pro nějaký světový zákaz islámu, ale ani z hlediska Evropy. Vždyť tady mají zastupitelské úřady a jezdí sem pracovně i jako turisté. Povyk kolem nepořádku v parcích lázní Teplice, případně jinde je podle mého názoru nesmyslný. Přivážejí slušnou dávku peněz do našeho nekvetoucího koloniálního hospodářství. Předpokládám, že v Teplicích je dostatek pobíračů dlouhodobých všemožných sociálních příspěvků, kteří mohou nepořádek po platících lázeňských hostech uklidit v rámci pracovní terapie. Obdobný pohled mám na trapnou aféru s prince Sáním z Kataru, který se dostal do vězení proto, že využil služeb mladistvých prostitutek, nikoli nějakých slušných neporušených panen. Z bohatých arabských a dalších islámských zemí se nikdo do Evropy nehrne, nanejvýš jako turista. Některé z nich bohužel podporují islámský terorismus s následkem migračních vln jako výsledku válek. Proto by se o muslimské uprchlíky a migranty měly postarat především ony.

Jestliže si budou muslimové žít po svém ve svých zemích, měli by mít stejnou možnost i Evropané. Ti se do islámských zemí rovněž nestěhují a v mnohých z nich nemohou ani získat občanství, mnohdy ani samostatně podnikat bez místního parazitujícího patrona. Výjimkou jsou bílé ženy, které tam mizí jak v černé díře. V žádném případě by nemělo docházet k jakémusi etnicko-sociálnímu rasistickému inženýrství řízenému z Bruselu a Berlína zaměřenému na islamizaci Evropy. Je to mimo jiné řešení sociálních problémů, chudoby a napětí v Africe a okolí, na které doplácejí především Evropané. Islám je podle mého názoru v Evropě neintegrovatelný a jeho nositelé soustředění do uzavřených paralelních komunit jsou zdrojem ekonomických problémů a potenciální základnou agrese a terorismu. Současná vlna řízené ilegální imigrace výrazně narušila relativně stabilní vztahy mezi Evropou a částí islámských zemí a především vytvořila výrazně negativní názor na muslimy v celé Evropě. Zároveň povzbudila agresivitu muslimů žijících v Evropě ve směru integrace naruby. Proto by měli být v Evropě přijímáni pouze křesťanští uprchlíci.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Radim Panenka

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Přijeli za mnou dva Piráti z Prahy. Týden před volbami. Starosta Canov popsal zvláštní zážitek z koalice

18:19 Přijeli za mnou dva Piráti z Prahy. Týden před volbami. Starosta Canov popsal zvláštní zážitek z koalice

V případě proběhlých voleb si připadal nesvobodný senátor a starosta Chrastavy Michael Canov (SLK, S…