Měsíčně připlouvají do Evropy desítky tisíc mladých nadržených černoušků. Již malým dětem jsou vymývány hlavičky, aby se nebály imigrace. Znalec islámu přináší nedobré zprávy

26.05.2017 10:56

ROZHOVOR Bývalý muslim, autor knihy Islám a islamismus v České republice Lukáš Lhoťan říká, že muslimové již Anglii vnímají jako své území, které je potřeba očistit od všeho neislámského. „Jen k italským břehům připlouvají měsíčně desítky tisíc mladých nadržených černoušků, hlavně díky pomoci od neziskových organizací; statisíce imigrantů si ročně legálně dovážejí své příbuzné v rámci slučování rodin. A představitelé EU, například eu-diplomat v Africe Michel Arrion prohlásil, že Evropa potřebuje africké imigranty,“ upozorňuje.

Měsíčně připlouvají do Evropy desítky tisíc mladých nadržených černoušků. Již malým dětem jsou vymývány hlavičky, aby se nebály imigrace. Znalec islámu přináší nedobré zprávy
Foto: Vít Hassan
Popisek: Poslední den v provizorním táboře „Džungle“ u Calais. Dnes francouzské úřady začaly asi týdenní akci na jeho vyklizení. Jde o přesídlení cca 8000 migrantů

Co říkáte teroristickému útoku v Manchesteru? Dalo se to čekat? Bude to v Británii a západní Evropě běžné?

Ano, dalo se to čekat a jsem přesvědčen, že podobných útoků na vše, co je dle islámu zakázáno, bude přibývat. Ale je zde zásadní rozdíl.

V čem?

Útoky z Madridu 2004 a Londýna 2005 byly koncipovány jako politické, šlo o mstu za angažmá ve válce v Iráku. Zde, jak se zdá, jde již o čistý projev nenávisti vůči tomu, co muslim považuje za špatné, neislámské. Je tedy zde vidět motivaci zastrašit nemuslimy a donutit je k tomu, aby se začali řídit dle zásad islámu – nechodili na hudební akce spojené s mícháním mužů a žen a projevy, jež islám vnímá jako porušeni morálky. Tedy ukazuje to, že muslimové již Anglii vnímají jako své území a ti nejhorlivější z nich považuji za svou svatou povinnost své území „vyčistit“ od všeho neislámského. 

Kdo podle vás nese odpovědnost ?

Někdo čeká, že řeknu anglická vláda, ale myslím si, že odpovědnost nesou sami Angličané. A to tím, že volili vlády, které podporovaly příliv milionu muslimů, a byť je evidentní, co to všechno znamená pro budoucnost, tak Angličané dále volí politiky, kteří toto všechno nadále tolerují. I ti, co nechodí k volbám, nesou svůj díl odpovědnosti, protože ignorací voleb tomu také napomáhají...

Jaké očekáváte další reakce politiků? Zase všichni budou vyjadřovat solidaritu a říkat, že islám za nic nemůže…?

Samozřejmě. Co jiného mají dělat? Přiznat, že to podělali? Že jejich dosavadní chování a ideologie multikulturalismu a bagatelizace hrozby ze strany islámu je chyba? Vlastně jim to může být jedno. Oni jsou chráněni víc než dobře, ten, kdo tady poslední roky umírá při islámských útocích, nejsou politici a jejich rodiny, ale obyčejní občané, takže proč by se vzrušovali? Prostě řeknou to, co vždycky, aby prostý lid byl uchlácholen. 

Zaznamenal jste nějaké reakce muslimů? Je pravda, že takové útoky řada muslimů oslavuje či jim vyjadřuje podporu?

Většina muslimů je proti těmto útokům; jednak část, hlavně nepraktikujících muslimů, s nimi nesouhlasí a druhá část, těch praktikujících, je považuje za zbytečně předčasné. Podle té druhé části ještě nemají muslimové v Evropě vyhráno a ty útoky mohou probudit Evropany z letargie a podnítit rozhodnutí vyhnat islám z Evropy u široké vrstvy evropské populace, která je zatím apatická. Ti praktikující si chtějí počkat na plné převzetí vlády muslimy a pak jejich policie s jakýmkoliv projevem, jenž není podle islámu morální, skoncuje. Jen malá část muslimů s těmi útoky souhlasí.

No, a je tu tedy ta kardinální otázka, zda za to islám může…

Ano, může, protože v základu islámu je velice snížena míra citlivosti k praktikováni násilí za věc islámu či vnucení islámských pravidel nemuslimům.

Neskončí to nakonec tak, že Evropanům se omezí občanské svobody, svoboda slova, právo držet zbraně, a muslimská imigrace a islamizace bude pokračovat vesele dál?

Ano. Obávám se, že přesně taková reakce bude. Dnešním politickým a společenským elitám vadí mnohem víc veřejné vyjadřováni odporu či kritiky islámu, odmítáni imigrace a multikulturalismu než vraždění Evropanů muslimy, násilí ze strany afrických imigrantů a pod.

Jak vysoká je hrozba u nás?

Dnes je stále malá, máme zde velice málo muslimů, hlavně těch praktikujících, máme zde málo imigrantů z Afriky a islámských zemí, ale pokud si vláda ČSSD, ANO a KDU-ČSL prosadí zahájení příjímání tisíců imigrantů a muslimů, jak požaduje Brusel a Berlín, tak hrozba radikálně poroste. Zkušenosti ze západoevropských zemí, včetně výše zmírňovaného aktu islámského terorismu, ukazují, že prostě nejde větší komunitu muslimů/imigrantů uhlídat.

V médiích se o migrační krizi již skoro nepíše. Jaká je ale skutečnost?

Krize? Masová migrace do Evropy zde je již víc jak dvacet roků a stále pokračuje. Ať již ta ilegální, či legální. Jen k italským břehům připlouvají měsíčně desítky tisíc mladých nadržených černoušků, hlavně díky pomoci od neziskových organizací, statisíce (hlavně muslimských) imigrantů si ročně legálně dovážejí své příbuzné v rámci slučování rodin. A představitelé EU, například eu-diplomat v Africe Michel Arrion prohlásil, že Evropa potřebuje africké imigranty, tedy já tomu říkám pozvánka pro další masu ilegálních imigrantů. Copak někdo normální ještě dnes věří, že Brusel chce imigraci zastavit? Ne, Brusel chce pouze z ilegální imigrace udělat imigraci legální. 

Hrozí multikulturní indoktrinace a islamizace v naší společnosti a v českých školách?

Ta tam je již víc jak dvacet let a zesiluje. Tedy nehrozí, ale děje se už od školky. Již malým dětem jsou vymývány hlavičky, aby se nebály islámu, imigrace a podobně. Aby byly v klidu, když to vedle nich náhodou bouchne na koncertu či je znásilní imigrant z Afriky, to vše mají brát s klidem a nesnažit se bránit přílivu imigrantů z Afriky a islámských zemí. A jak nám ukazuje apatie západoevropských obyvatel, kde tato propaganda je součásti škol již několik desetiletí, tak to perfektně funguje...

Víte, když jsem viděl, jak například prezentují české učebnice „chudáčka“ zakladatele islámu Mohameda, kterého prý všichni pronásledovali, což je lež, tak jsem se rozhodl vydat jeho skutečný životopis, určený pro mládež, od známého exmuslima Alího Síny. Protože když neučí objektivně v české škole o islámu, tak pak je na rodičích a samotných žácích, aby si opatřili a nastudovali fakta. Naše školství mi stále více připomíná to, co mi vyprávějí ti, kdo zažili doby tuhého komunismu.

Britský novinář a spisovatel Douglas Murray v těchto dnech vydává novou knihu, v níž detailně popisuje, jak se současné společenské elity Evropské unie rozhodly spáchat kolektivní sebevraždu a zničit tak Evropu a její obyvatele. Toto vše se jim daří realizovat hlavně díky apatii většiny obyvatel Evropy, kteří jsou zaslepení blahobytem a politikou multikulturalismu. Má pravdu?

Ano, má. U některých politiků je to opravdu záměr. Hlavně u těch levicově orientovaných, u těch pravicových jde spíše o snahu vytřískat z bohatých muslimů peníze. Svou roli může hrát také to, že většina z nich neoficiálně žije heslem „po nás potopa“. A  část z politiků je tak blbá, že opravdu věří ideologii multikulturalismu a tomu, že v islámu není žádný problém.

Obávám se, že tohle neskončí dobře. Buď bude evropská civilizace postupně zničena, nebo se Evropané vzbouří a chopí se zbraní a opět poteče krev. A proč to všechno? Protože většina lidí kašle na to, co se děje, mnozí nechodí ani k volbám a berou bezpečí s blahobytem jako samozřejmost.

Já jsem vyrůstal v každodenním kontaktu s babičkou a ta mi popisovala, jakou bídu a dřinu zažila ve svém životě. Jak nuzně tehdy lidé žili a dřeli. Co to byla druhá světová válka a jaké utrpení válka přinesla. Nevím, co zažil pradědeček na italské frontě za 1. světové války, ale asi to nebylo nic hezkého, když o tom doma nemluvil. On hovořil jen o tom, jaká je válka svinstvo. Dědeček nám vyprávěl, jak s prostými lidmi zacházeli za první republiky a jak nuzně se žilo, takže pro chudého člověka byl nástup komunismu radikálním zlepšením situace v životě. To byl počátek 20. století. Kde je řečeno, že se to nemůže k nám vrátit na konci 21. století? Tedy zhruba 200 let poté? Kde je řečeno, že nemůže nastat úpadek Evropy a návrat do temných dob barbarství?

*  *  *

Lukáš Lhoťan je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice, Ježíš Kristus a islám či Arménský holocaust – Sto let od plánované genocidy arménského národa 1915–2015. Vydal také knihu Marek z Aviana – patron a štít Evropy, životopis duchovního obránce Středoevropanů před islamizací. Dříve redaktor košer finančního webu Shekel.cz. Nyní analytik Da Vinci Prague Institute, o. s. Od roku 1998 do roku 2010 byl spolupracovníkem předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 členem Muslimské obce v Brně, absolventem vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolventem studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

reklama

autor: Lukáš Petřík

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

důchod

zdravím p.Jurečka , nedávno jste prohlásil že se zrychluje vyřizování výplat důchodů , takže bych vám chtěl touto cestou poděkovat za krásné a pohodové vánoce a kladu si otázku jak by se ke mně stavěl stát kdybych mu dlužil 60.000 kč .děkuji za odpověd

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Veteráni sedí doma. Přitom by mohli učit. Bývalý legionář to nechce nechat jen tak

21:00 Veteráni sedí doma. Přitom by mohli učit. Bývalý legionář to nechce nechat jen tak

„Znám to ze svých zkušeností, jsem doma už skoro osmnáct let a jak jsem říkal už několikrát, ani jed…