Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
ROZHOVOR „V kontaktní kampani navštěvujeme živnostníky, různé provozovny služeb, obchody a hospůdky. Všude je cítit strach z budoucnosti a zklamání z likvidačních opatření, která se na drobné živnostníky plošně valí z vlády. Mnoho lidí v menších městech a obcích říká, že kupovat elektronickou pokladnu už nebudou a že s podnikáním po 20 letech skončí a půjdou do důchodu nebo na úřad práce,“ říká kandidát na hejtmana za koalici Svobodných a Soukromníků v Jihomoravském kraji.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přijde vám spravedlivé, že za vlády Pirátů byl zvýšen jen o almužnu a ještě ne pro všechny, kdo na něj měli nárok? Linda
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Komentátor Tomáš Vyorál v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz nešetří…