Okamura: Policisté jsou naprosto bezmocní proti imigrantským gangům. Děti migrantů terorizují učitele, učitelé marně žádají ochranu a pomoc

12.02.2016 19:25

ROZHOVOR Podle předsedy SPD Tomia Okamury Evropané budou v budoucnu prchat před muslimy ze Západu k nám. Jediné, co se dá dělat, je dle něj udržet národní státy maximálně evropské a maximum neevropských muslimských migrantů vyhostit v co nejrychlejším čase. Islám je dle něj rasismus v té nejnegativnější formě.

Okamura: Policisté jsou naprosto bezmocní proti imigrantským gangům. Děti migrantů terorizují učitele, učitelé marně žádají ochranu a pomoc
Foto: Daniela Černá
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura na besedě s občany v obci Vyšní Lhoty

Objevují se názory, že přijímaní imigrantů pomůže ekonomice, protože imigranti zaplní volná pracovní místa a současně prý pomohou udržet důchodový systém. Nejsou ale naopak větším nákladem pro sociální systémy než přínosem pro ekonomiku? Plus započtěme náklady na bezpečnost a následky kriminality...

O takovém názoru nevím – všichni už vědí, že migranti jsou a budou ekonomickou přítěží ve všech ohledech, a nezaznamenal jsem v poslední době už ani z řad sluníčkářů, že by tvrdili opak.

Co říkáte silvestrovským událostem v Kolíně nad Rýnem a dalších německých i evropských městech?

Bohužel se naplňuje to, před čím léta varuji. Kdyby ostatní politici a média místo mojí dehonestace začali včas problém řešit i tady v České republice, tak jsme se mohli včas připravit. Nyní již odsouhlasili přijímání imigrantů, podvolili se diktátu Bruselu a jsme již kvůli neschopné vládě v defenzivě.

Co říkáte reakcím německých politiků?

Nic nového – většině bude ještě trvat, než připustí, že nejen ohrozili bezpečnost Německa i Evropy, ale jejich jednání bude mít katastrofální následky.

Co se týče sexuálních útoků uprchlíků v Německu, publicista Jan Petránek řekl, že útoky na ženy jsou hluboko v mentalitě migrantů a uprchlíci mají hodnoty neslučitelné s našimi. Co o tom soudíte?

Já to říkám roky. Je to dané celoživotní výchovou, jejich zkušenostmi, etnicitou, což vše dokola objímá a formuje jejich ideologická víra, že muslim je nadřazený ženám, nevěřícím, i věřícím jiných náboženství. Je to rasismus v té nejnegativnější formě, jen hodnotově nerozlišuje rasy, ale náboženství. Islám je náboženský rasismus.

Objevily se zprávy, že německá policie nemá vyšetřovat „drobnou“ kriminalitu přistěhovalců...

To už po léta nedělá. Kdo sleduje zprávy z Německa, kdo slyšel výpovědi bezmocných německých policistů, musí přijít o veškeré iluze. Policisté jsou naprosto bezmocní proti imigrantským gangům a nejen oni – začíná to už na školách, kde děti migrantů terorizují učitele. Bohužel se o tom vůbec nemluví, učitelé marně žádají ochranu a pomoc.

„Potřebujeme efektivní kontrolu (hranic), abychom zabránili neregistrovaným žadatelům o azyl ve vstupu do země z Rakouska. Žádný policista nechce střílet na uprchlíky a já si to také nepřeji. Ale střelba by měla být umožněna jako poslední možnost,“ prohlásila pro německá média šéfka AfD Frauke Petry. Souhlasíte s ní?

Každý příslušník ozbrojené složky musí být připravený použít zbraň na ochranu své země a k tomu patří i ochrana hranic. Pokud dovolíme, aby ji nelegálové překračovali bez ohledu na pohraniční stráž, tak k čemu ta hranice je? A k čemu jsou platné zákony? Takže naprosto jasné musí být, že kdo neuposlechne výzvy, porušuje zákony a suverenitu státu a bude pokračovat v nelegálním překračování hranice, musí být zastaven za použití všech dostupných prostředků. Samozřejmě by bylo lepší, aby ostraha fungovala tak, že migranty zastavíme bez střelby. 

Premiér Sobotka řekl, že hrozbu nepředstavují uprchlíci, těm je prý třeba pomoci, ale teroristé. Prezident Zeman řekl, že ale terorismus s uprchlickou vlnou souvisí. Kdo má pravdu?

Samozřejmě má pravdu prezident Zeman a já říkám stejná slova jako on již od počátku této krize.

Sobotka také řekl: „Jsem přesvědčen, že levicové lídry za deset dvacet let najdeme spíše mezi dobrovolníky, kteří v létě odjeli na Balkán a pomáhali uprchlíkům. Tihle lidé budou v budoucnu představovat levici. Nehledal bych je na náměstích, kde se šíří xenofobie, nenávist a rasismus.“ Co o tom soudíte? 

Nevím a ani mě lídři jeho strany nezajímají. Nenávist šíří ti, kdo hlásají nerovnost mezi pohlavím, nerovnost mezi lidmi různé víry, nenávist šíří ti, kdo vraždí, mučí a upalují lidi po stovkách a šíří víru v to, že bezvěrce je třeba zabíjet. Tedy islamisté. A naopak si vážím těch, kdo před takovými lidmi varují, šíří potřebnou osvětu proti lhaní a proimigrantské propagandě lidí, jako je pan Sobotka a spol.

Slovenský premiér Fico řekl, že nechce, aby na Slovensku vznikla nějaká ucelená muslimská komunita. Řekl, že existuje problém s integrací imigrantů, a také řekl, když to řeknu lidově, že si nevezme na triko, aby byly ženy na Slovensku sexuálně napadány. Co si o tom myslíte?

Tohle by mělo být cílem v každé evropské zemi – nepřipustit ucelení muslimské komunity. Není možné připustit, aby tu muslimové vytvářeli uzavřená ghetta, v nichž panuje právo šaría. A za sebe již dlouho říkám, že udělám jako politik maximum pro to, aby v České republice islám nezakořenil.

Robert Fico také řekl, že absolutní většina běženců jdoucích do Evropské unie z Turecka jsou ekonomičtí migranti. „Trvám na svém postoji, že absolutní většina těchto lidí jsou ekonomičtí migranti (hovořil o migrantech jdoucích do Evropy z Turecka, pozn. redakce). Kdo má věřit člověku, který se necítil bezpečně v Srbsku, v Maďarsku, ani v Rakousku, a tak šel až do Německa? Evidentně mu šlo o ekonomické zájmy,“ řekl Fico…

Tohle jsem říkal dávno před panem Ficem, ale problém je, že mě po léta nikdo neslyšel, či spíše nechtěl slyšet. A ještě ze mne dělali schválně xenofoba, rasistu či dokonce nacistu, to je pravdu neuvěřitelné, jak se chovají prolhaná česká média a politici. Stop nelegální migraci je moje heslo nejméně čtyři roky a dodnes je naše hnutí Svoboda a přímá demokracie jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje nulovou toleranci nezákonné imigrace. EU a česká vláda po celou dobu dělaly, že tento problém neexistuje a žádná krize nehrozí. 

První vicepremiér, ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš řekl, že příliv uprchlíků do EU se musí zastavit úplně. V tuto chvíli nemůžeme vůbec nikoho přijímat a nemáme k tomu ani povinnost. Musíme prý v první řadě zaručit bezpečnost našich občanů. Ptá se, proč by z bohatství evropských zemí tvořených po generace měli žít lidé bez vztahu k hostitelské zemi a kultuře – lidé, kteří představují bezpečnostní riziko a jejichž touhou není asimilace, ale rozvrat evropské kultury. Dle Babiše není možné, aby Evropané měli menší práva než přistěhovalci, a je vyloučeno, aby se přizpůsobovali uprchlíkům. Jaký je váš názor?

Jsem rád, že pan předseda Babiš konečně změnil o 180 stupňů názor a nahlas říká, že má stejný názor jako naše hnutí SPD – jen je jeho názor trochu od věci a měl by nám vysvětlit, že tohle nesdělil svojí paní komisařce a svému ministru spravedlnosti Pelikánovi, oba z hnutí ANO, kteří prosadili či prosazují kvóty na migranty a kteří de facto tolerují nelegální migraci. A jak všichni víme, jeho ministr Pelikán dokonce zcela vlastizrádně vyzval migranty, aby žalovali Českou republiku, že jsme k nim prý málo vstřícní. 

Vidíme, že Schengen je věc pro dobré počasí, ale když přijde bouřka, prosakuje a valí se přes něj povodeň. V okamžiku, kdy EU hranice nijak nehlídá, cizí lidé libovolně bez jakékoli registrace překračují hranice a pohybují se po Evropě. Současně vidíme, že už nyní jsou v západní Evropě obrovské muslimské komunity podhoubím pro terorismus. Neměl by si náš stát vzít zpátky pravomoc, kdo může vstoupit na naše území? V okamžiku, kdy není chráněna vnější hranice EU? První je věc, že kontrolou hranic zamezíme přílivu uprchlíků, a druhá věc, že v západní Evropě jsou občané EU muslimského vyznání, kteří jsou zapojení do hnutí teroristů. Ale muslim, který žije třetí generaci v Německu a je třeba terorista, může libovolně překročit hranice naší země, nikdo ho na hranicích nezkontroluje, nezadrží a zde může u nás něco spáchat. Jedním ze znaků suverénního státu je, že kontroluje své hranice a kontroluje právo na svém území, které je vytyčeno hranicemi. Jakmile někdo poruší zákon u nás, překročí hranice, tak už náš stát toho člověka těžko potrestá...

Každý stát se bude muset začít starat o svou hranici a hlídat ji. To ale neznamená, že je mrtvý volný pohyb osob v rámci Schengenu. Jen budou na hranicích kontroly a volný průchod budou mít jen občané smluvních států – to je vše a nevidím to moc dramaticky, krom zvýšených nákladů, za které nesou odpovědnost lidé, co zvou nelegály, jako Merkelová a Sobotkova vláda. 

I kdybychom nepočítali současnou migrační vlnu, tak již před ní existovaly odhady, že v západní Evropě budou mít muslimové většinu do 40 let. Takže v Německu, Francii, Británii, Belgii, Nizozemí a tak dále mohou nastavit muslimská pravidla a právo šaría. Budou ovládat velké země EU a pak muslimské zásady mohou prosazovat vůči nám. Není pro nás EU z tohoto důvodu hrozbou a není pro nás řešení utvořit nějaké uskupení států kolem Visegrádu a části Balkánu, které by se tomu bránily?  

Ano, připravme se na další migrační vlnu, kdy Evropané budou v budoucnu prchat před muslimy ze Západu k nám. I proto je důležité, aby aspoň část Evropy zůstala bez muslimských enkláv. A věřím, že slušné pracovité Brity, Francouze, Němce prchající před muslimy přijmeme s otevřenou náručí.

Tohle neberte jako nadsázku, tento proces už běží, zatímco na straně jedné přichází Afričané a Arabové, tak dnes z Evropy prchají Židé, nejvíce z Francie, a to v největším množství od konce 2. světové války. Bojí se muslimských teroristů a afrických a arabských kriminálních tlup. A po Židech přijde řada na další normální Evropany. 

Jediné, co se dá dělat, je udržet národní státy maximálně evropské a maximum neevropských muslimských migrantů vyhostit v co nejrychlejším čase. V Německu má muslimská žena v průměru kolem osmi dětí a Němka jen přes dvě – a to nestačí, aby Němci nevymírali. V jiných zemích, jako jsou Británie či Francie, je poměr ještě horší v neprospěch domovského národa. A samozřejmě kriminalita je mnohem větší u muslimů než u evropského obyvatelstva, stejně jako jsou muslimové největší příjemci sociálních dávek a mají nejnižší vzdělanost – vycházím z německých statistik. Bohužel kriminalitu a další zátěž je v mnoha zemích nemožné sledovat, protože je zakázáno evidovat národnost, víru a tak dále u pachatele. Kvůli politické korektnosti či spíše lži a manipulaci vládnoucích elit a médií, kterým neumí říct běžní občané rázně DOST, sledujeme bohužel začátek konce Evropy, tak jak ji známe doposud. 

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Lukáš Petřík

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

U Farského se to rozjelo. Foldyna odhaloval: Ti všichni si chodí „pro rady“ na jednu ambasádu

15:28 U Farského se to rozjelo. Foldyna odhaloval: Ti všichni si chodí „pro rady“ na jednu ambasádu

„Je to skvěle hrající orchestr. Orchestr bídy, rozvratu, násilí a smrti. Evropa páchá sebevraždu,“ t…