Pošli do první linie své děti... Zhrození nad slovy generála. Opět nás chystá na možnost války s Rusy

24.02.2023 17:56 | Rozhovor

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Čekal jsem, že má trochu víc sebeúcty,“ zhodnotil komentátor zprávu, že Marek Wollner nastoupí do Týdeníku Forum. Šafrův projekt totiž považuje za „úchylárnu pod úrovní IQ křížence Drahoše, Fialy a Němcové“. Ohledně stavu legislativní nouze soudí, že Babišova vláda ukázala té Fialově, jak ruinovat rozpočet a vyhnout se trestu. A vzkaz má i pro generála Řehku.

Pošli do první linie své děti... Zhrození nad slovy generála. Opět nás chystá na možnost války s Rusy
Foto: Archiv Tomáše Vyorala
Popisek: Komentátor Tomáš Vyoral

Bývalý šéf Reportérů na ČT Marek Wollner přijal nabídku na angažmá od Forum24. Žerty o Johaně Hovorkové a mňoukání stranou... Jak dlouho odhadujete, že Wollner vydrží v deníku, který je v podstatě založen jen na tom, že Šafr, Hovorková a jim názorově podobní píší odsuzovačné texty na cokoliv, co se jim nelíbí?

Jak dlouho vydrží Wollner v Šafrově nenávistném pamfletu – ve mně osobně evokujícím nechvalně známý Der Sturmer – opravdu netuším. Nicméně se vší neúctou k Marku Wollnerovi a k jeho agitační práci, již někteří zvou novinařinou, jsem čekal, že má o něco více sebeúcty, ambicí a fištróna. Dokážu si ho vzhledem k prorežimní ideologické uvědomělosti dost dobře představit na Seznamu nebo kdekoliv u Bakaly. Ale Forum24 je úchylárna pod úrovní IQ křížence Drahoše, Fialy a Němcové. Ovšem chápu, že složenky a hypotéky musí splácet i Wollner. Echt když byl doteď zvyklý žít na vysoké noze, štědře placen z našich těžce vydělaných peněz v socialistickém molochu nevyvážené, neobjektivní a závislé nečeské ČT.

Prezident USA Joe Biden dorazil do Kyjeva. Nyní tam zavítá italská premiérka Meloniová. Co myslíte, bude se opakovat orloj z minulého jara, kdy si každý státník udělal fotku v Kyjevě se Zelenským?

Proukrajinská válečná turistika je zřejmě stále v kurzu. Ukrajina a Kyjev dle informací mediálních pologramotů hlavního proudu v jednom dělostřeleckém kole, ale všichni potentáti a levní hrdinové, kteří by měli v kalhotách naděláno jako první, si jedou pro selfie a fotku se Zelenskajou Grétou do Kyjeva. Vskutku důvěryhodné.

Putinův projev se tentokrát nesl v tradičnějším duchu, kdy ruský prezident chválil tu či onu složku státních služeb, zemědělce, učitele apod. Ale přesto jedna novinka byla. Rusko hodlá odstoupit od smlouvy o jaderném zbrojení Nový START se Spojenými státy, i když limity na počet hlavic prý dodržovat hodlá. Čekají nás nové závody ve zbrojení?

Na základě těchto skutečností bych úplně neřekl. Závody ve zbrojení nikdy neustaly, jakkoliv o nich mediální negramoti třeba přestali informovat. V souvislosti s válkou na Ukrajině navíc podle mě závody ve zbrojení a zbrojní průmysl jako takový násobně zesílily.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: Karel Šebesta

Tomio Okamura byl položen dotaz

Co je podle vás příčinou vašeho neúspěchu?

Podle mě to souvisí i s tím, že se jste chytli papalášské manýry. Už jsem to třeba psala panu Fialovi, když tvrdil, jak je neetické někomu odebrat náhrady, když nepracuje a co myslíte, odpověděl mi alespoň? Ne. Vám už také většina z nás nestojí ani za odpověď. Dřív jste byli mnohem otevřenější. Naví...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

K té matematice u maturit , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseDalší zrada po 89.tém , 24.02.2023 18:45:22
není potřeba chytrých lidí pro Brusel a Amíky , v koloniích potřebují hlavně pracovní sílu pro své montovny , a mladí nadšeně řičí , skandují hesla , více inkluze a západnímu kapitalismu zdar. Na západě je mládež spíše levicová , zde je pomatenost sama.

|  14 |  0

Další články z rubriky

Vlády, neziskovky, média. Všichni společně proti lidem. Shellenberger o Sorosovi, Bidenovi i cenzuře EU

23:59 Vlády, neziskovky, média. Všichni společně proti lidem. Shellenberger o Sorosovi, Bidenovi i cenzuře EU

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Byl jedním z novinářů, kteří rozkryli aféru Twitter Files. Příběh o tom, jak polit…