Senátor ODS Tecl: V politice roste hrubost. Vzpomeňte si na devadesátá léta...

04.05.2019 23:59 | Zprávy
autor: Marek Korejs

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Hrubost v politice roste. Myslí si to senátor Jan Tecl (ODS), který v loňském senátním klání dokázal porazit lidovce Daniela Hermana. Nad jmenováním Marie Benešové senátor Tecl nevynáší rychlé soudy, chce s nimi počkat do doby, než budou soudy projednávat významné kauzy možných dotačních podvodů. Její jmenování pro něj ovšem bylo překvapením. Senátor ale nemluvil jen o kauzách Andreje Babiše, ale i o jeho výkonu v roli premiéra. Lídr hnutí ANO se prý dopustil zásadního pochybení, za které budeme všichni platit.

Senátor ODS Tecl: V politice roste hrubost. Vzpomeňte si na devadesátá léta...
Foto: archiv politika
Popisek: starosta Havlíčkova Brodu a senátor Jan Tecl (ODS)

Poslanec Dominik Feri z TOP 09 byl během své soukromé návštěvy Moravy fyzicky napaden dvěma muži, prý pro odlišné politické názory. Hrubne politická kultura v Česku, nebo jde v českých končinách o věc smutnou, leč ne zcela výjimečnou? Mnozí si možná pamatují ještě útoky na poslance Jiřího Dolejše či na Bohuslava Sobotku.

Obecně je dle mého názoru míra určité hrubosti v politice vyšší. Vzpomeňte si na devadesátá léta, na kultivované vystupování tehdejších politických špiček a porovnejte to s nynějším vystupováním některých politiků ve Sněmovně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Co děláte pro zakopání příkopů vy?

Tvrdíte něco o zakopávání příkopů, ale kdo je vykopává hlubší než vy? Proč opovrhujete názory třeba i lidí, co se vás zde slušně ptají? Proč jste se neohradili, když bývalý premiér lidi urážel za jejich názory? Nebo třeba, proč o sobě tvrdí, že jste demokraté, jak kdyby ostatní nebyli? Ježková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vědecký greendealismus je jako vědecký komunismus. Noveský rozebral největší nesmysly

16:00 Vědecký greendealismus je jako vědecký komunismus. Noveský rozebral největší nesmysly

Zvítězí dotace na větrníky, nebo energetická bezpečnost a snížení cen elektřiny v ČR? Tak jednoduchá…