Ministr Jurečka se vyznal, že se mu těžko usíná při myšlenkách na utrpení Ukrajinců. Nemáte pocit, že jako ministr práce a sociálních věcí má tady mezi občany Česka dost důvodů pro těžký spánek?
Ale pane redaktore, mně je také líto všech obětí války a měli bychom potřebným lidem přiměřeně pomáhat. Ale bohužel to vypadá, že čeští občané jsou panu Jurečkovi (KDU-ČSL) a celé Fialově vládě ukradení a jich mu líto není, protože pro ně téměř nic nedělá. On i vláda se evidentně řídí tezí předsedkyně vládní TOP 09 Pekarové Adamové, která v TV Prima řekla, že „vláda se nemá starat o občany“. To je pro SPD zcela nepřijatelné vyjádření. My říkáme, že český občan je na prvním místě. Vláda každého státu by se měla především starat o své vlastní občany.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Trefné
,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil. Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...
Další články z rubriky
21:01 „Denacifikace až po totálním ovládnutí Ukrajiny.“ Emeritní senátor Doubrava
„Vladimir Putin přeci mluvil o denacifikaci Ukrajiny a ta je možná jen po totálním ovládnutí celé Uk…
- 16:16 „Za vším hledej peníze.“ Ševčík načrtl, proč se Pavel vnutil na summit
- 0:01 Opozice zcela za hranou. Poslanec Doležal popsal, co zažívá
- 9:44 Vystřižený Nohavica, jako kdysi zmínka o Bakalovi. Tak dnes funguje ČT
- 17:40 Pavel jede na NATO. Komentátor ukázal, kdo mu k tomu pomohl
- 14:55 Nikoho nezajímají. Režisér zúčtoval s ČT a ČRo


