Útok mladého Babiše na premiéra: „Je v pozadí Klusák? Pak je to jasné jako facka.“ Komentátor přidává další souvislosti

Spustit čtení článku
Tato funkce je dostupná jen s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší.
03.09.2021 17:58 | Rozhovor

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Během zahájení kampaně ANO se proti premiérovi Andreji Babišovi postavil jeho syn, který ho před novináři veřejně kritizoval. Na akci byl společně s režisérem Vítem Klusákem, který celý incident natočil a zveřejnil. „Je-li v pozadí manipulátor a kvazi dokumentarista Klusák, jakože podle všeho ano, tak je všechno jasné jak facka,“ domýšlí si skutečný motiv konfliktu komentátor Tomáš Vyoral.

Útok mladého Babiše na premiéra: „Je v pozadí Klusák? Pak je to jasné jako facka.“ Komentátor přidává další souvislosti
Foto: Archiv Tomáše Vyorala
Popisek: Komentátor Tomáš Vyoral

Koalice SPOLU „vytrollila“ Andreje Babiše. Zaregistrovala si totiž webovou doménu s volebním heslem ANO „Až do roztrhání těla“ před Babišem. Jedná se ze strany kampaně SPOLU o povedený moment?

Už oním pojmem trollení jste trefil hřebíček na hlavičku. Trollení dle mého patří spíše mezi internetové uživatele, mezi partu známých či neznámých, ale v rámci volební kampaně mi to připadá jako trapný dětinský pokus o upozornění na sebe. Jinak nerozumím tomu, jaký další přínos by pro SPOLU tahle rádoby vtipná iniciativa měla. Bohužel pro ně a bohudíky pro nás, političtí eunuši typu Petra Fialy, Mariána Jurečky nebo Markéty Pekarové stále nepochopili, že pouze kampaň antiBabiš nebo anti kdokoliv prostě nestačí. Může být součástí politické kampaně, ale nosným bodem musí být váš program, vaše názory, vaše stanoviska. Nestačí jenom říct: jsem slušný a budu premiér.

Ve čtvrtek byl premiér Andrej Babiš „přepaden“ vlastním synem na zahájení kampaně ANO v Ústí nad Labem. Babiš mladší došel ke svému otci a před kamerami mu vše vytmavil. „Proč jsi mi ublížil?“ křičel na premiéra. Komu podle vás tento incident pomůže a komu uškodí?

Nedokážu úplně posoudit, komu ublíží a komu pomůže. Nicméně pravdou je, že soukromé a rodinné záležitosti by se v první řadě měly řešit mimo televizní kamery v uzavřeném kruhu. Pokud je tomu naopak, pak to zavání buď záměrnou bulvarizací, nebo třeba právě politickým bojem.

Co říkáte na osobu Víta Klusáka v pozadí celé akce?

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

COVID-19

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Marek Korejs

To je ta vaše podpora firmám?

Vybírat od nich za poplatky pro veřejnoprávní média? Myslíte, že lidé chodí do práce poslouchat rádio nebo se dívat na tv?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šimíček z ODS: Protičeské ANO. Kdo nevidí vinu Ruska, je jak udavač Gestapa. A toto nebylo ani za Janouška

17:53 Šimíček z ODS: Protičeské ANO. Kdo nevidí vinu Ruska, je jak udavač Gestapa. A toto nebylo ani za Janouška

V eurovolbách bylo možné porazit Babiše, ale neumíme oslovit voliče online prostoru jako Filip Turek…