Jaro, léto, podzim, zima a příští rok zase znova. Kruh je symbolem času a věčného opakování života a v jeho středu se navíc skrývá i útulné místo pro sbližování. Do kruhu se zdobí věnce a do kruhu se letos postaví i adventní vesnice s kluzištěm uprostřed. Jihlava k Vánocům bude kolem Mariánského sloupu na Masarykově náměstí při nadcházející zimě netradičně podle Vánočních tradic.
„Změníme věrně známé Masarykovo náměstí a vytvoříme na něm místo pro setkání přátel i rodiny v opravdu adventní atmosféře. Věřím, že se letošní koncept Vánoc stane nepostradatelnou tradicí a nebude se okolo Mariánského sloupu bruslit jen letos,“ prozradila primátorka města Karolína Koubová.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV