Lovosice: V budoucnu by mohla v kulturním středisku vzniknout kinokavárna

04.08.2016 6:29 | Zprávy
autor: PV

V budoucnu by mohla v Kulturním středisku Lovoš vzniknout kinokavárna. Vedení města momentálně hledá možné varianty. Kinokavárna by mohla vzniknout v prostoru bývalé restaurace Lovoš, která je již od listopadu 2015 mimo provoz.

Lovosice: V budoucnu by mohla v kulturním středisku vzniknout kinokavárna
Foto: meulovo.cz
Popisek: Pohled na Lovosice

„Představa je vytvořit zde příjemnou a klidnou kavárnu se studenou kuchyní, která by byla přímo propojena s hlavním sálem. Vytvořit bychom zde chtěli také biograf, kde by mohly být promítány zejména studentské, dokumentární nebo například amatérské filmy,“ uvedl k záměru vedoucí kulturního střediska Vojtěch Krejčí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostrava: Vánoce dětských pacientů

20:36 Ostrava: Vánoce dětských pacientů

Rovněž letos zůstanou někteří pacienti, včetně dětských, na vánoční svátky v nemocničních zařízeních…