V úterý od rána začala instalace velkých kontejnerů za pomoci autojeřábu do připravených jam. Jak řekl radní Miloslav Neuman, místo standardních čtyř kontejnerů jich zde bude pět vzhledem k velké koncentrace lidí v okolních domech. V této zóně tak budou dva podzemní kontejnery pro komunální odpad a po jednom na sklo, papír a plast.
Jakmile město bude mít k dispozici finanční prostředky, dokončí úpravu této lokality včetně demolice stávajícího přístřešku pro svozové nádoby a celkové úpravy okolí.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


