Pardubice: Druhé kolo e-aukce energií začalo, přihlášky noste do „Íčka“

11.05.2014 16:47 | Zprávy
autor: pardubice.eu

Sběr přihlášek do druhého kola elektronické aukce silové elektřiny a zemního plynu začal. Až do 6. června bude pro zájemce otevřeno kontaktní centrum v pardubickém Informačním centru.

Pardubice: Druhé kolo e-aukce energií začalo, přihlášky noste do „Íčka“
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

„Lidé platí ročně desítky tisíc korun za energie. Tímto způsobem chceme občanům alespoň částečně ulehčit a dát možnost ušetřit,“ uvedla primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková. „První kolo e-aukce už mají Pardubice za sebou a dovolím si říct, že bylo úspěšné. Celkově jsme lidem ušetřili více než osm milionů korun. Doufám, že i v tomto druhém kole dosáhneme velkých úspor,“ dodala primátorka. Pořadatel účastníkům garantuje úsporu minimálně 11 procent na silové elektřině a 22 procent na zemním plynu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Karolína Kubisková byl položen dotaz

Kdo podle vás z politiků nejvíc rozděluje společnost?

A myslíte, že nějaký apel zabere? Ještě tvrdíte, že Milion chvilek nesvolal demonstraci kvůli bitcoinové kauze, ale pokud vím, tak ji svolal, ale Blažka tam vystoupit nenechali.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava se připojí k Hodině Země, zhasne dominantu města

19:06 Jihlava se připojí k Hodině Země, zhasne dominantu města

Do celosvětové kampaně na podporu klimatu se letos zapojí i Jihlava.