Blok proti islamizaci: Je třeba okamžitě učinit kroky k vystoupení z EU

3. 5. 2016 19:20

Blok proti islamizaci v reakci na rozhodnutí Evropské komise vyzývá Poslanecký klub Úsvitu – Národní Koalice, aby okamžitě zahájil všechny kroky k vystoupení České republiky z Evropské unie.

Blok proti islamizaci: Je třeba okamžitě učinit kroky k vystoupení z EU
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka Evropské unie

Rozhodnutí nikým nevolené Evropské komise, že jednotlivé země EU se budou moci „vykoupit“ z povinnosti přijmout migranty v rámci tzv. povinně přidělených kvót, a to 250 000 euro ( což je 6 700 000 Kč,  ) za jednoho odmítnutého migranta,  je popření posledních zbytků suverenity členských států EU.

„Teď už nejde jen o diktát Evropské komise, tohle je zrada a zločin. Protože ve středu má být tento návrh násilně protlačen v EU, musíme z tohoto totalitního spolku vystoupit, chceme-li zachránit naši republiku,“ uvedla předsedkyně přípravného výboru BPi Jana Borkovcová.

Nenecháme si diktovat paní Merkelovou, ani panem Junckerem a paní Mogheriniovou, že za odmítnuté migranty máme zaplatit tribut 21 000 000 000 Kč, což je polovina celého rozpočtu ČR na obranu!

„To už je dávno, kdy jsme museli do Německa odvádět každý rok 120 volů a 500 hřiven stříbra. Volů je České republice dostatek, ale stříbro do Berlína opravdu posílat nebudeme,“ doplnila Jana Borkovcová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sehnal (ODA): Fandíme Zuzaně Čaputové

22:34 Sehnal (ODA): Fandíme Zuzaně Čaputové

Občanská demokratická aliance gratuluje paní Zuzaně Čaputové k velkému úspěchu v prvním kole prezide…