Bradáč (SPO): Stojíme za svým prezidentem

19.03.2016 14:20

Krajská organizace SPO Karlovarského kraje přijala pozvání na demonstraci na podporu prezidenta ČR Ing. Miloše Zemana, která se konala dne 12. 3. 2016 od 14.00 hodin v ulici T.G. Masaryka v Karlových Varech u hlavní pošty. Mezi demonstranty byli též zástupci krajské organizace SPD (Okamurovci).

Bradáč (SPO): Stojíme za svým prezidentem
Foto: spoz.cz
Popisek: SPO

Zástupci SPO, jíž je Ing. Miloš Zeman čestným předsedou, přišli na tuto akci vyjádřit  podporu svému prezidentovi v jeho nelehké, ale potřebné činnosti, při obhajobě zájmů občanů České republiky.  Za SPO se svými příspěvky vystoupili Ing. Jaroslav Bradáč, JUDr. Josef Kvasnička a Petr Ziegler. Hovořili nejen o své podpoře panu prezidentovi, ale zmínili témata přímé demokracie, jako je obecné referendum, odvolatelnost politiků, či potřeba zákona o prokázání původu příjmu a majetku. Představili také témata zrušení koncesionářských poplatků, zejména pro ČT, a hrozbu zrušení hotovostních plateb.

S uznáním jsme vyslechli velmi zajímavé a podnětné projevy zástupců SPD, kde jsme konstatovali značnou příbuznost až shodu v základních představách o fungování demokratických principů.

Přestože volba času a místa demonstrace pořadateli nebyla zcela ideální, lze s uspokojením konstatovat, že průběžná účast několika desítek občanů je úspěchem.

Ing. Jaroslav Bradáč, místopředseda KO SPO Karlovarského Kraje

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maříková (SPD): Pacienti budou kontrolovat lékaře

22:30 Maříková (SPD): Pacienti budou kontrolovat lékaře

Ministerstvo zdravotnictví pravděpodobně nedůvěřuje lékařům v Česku, jelikož sestavuje příručku pro …