Chalupa (ANO): Dovoluji si Vás tímto požádat o Váš preferenční hlas

20.10.2017 14:50

Své práci ve sněmovně se věnuji na 100%, „nekumuluji“ ani své soukromé, ani profesní aktivity, politické funkce či funkce v různých správních či dozorčích radách - v souladu s vnitrostranickými usneseními a svým poslaneckým slibem.

Chalupa (ANO): Dovoluji si Vás tímto požádat o Váš preferenční hlas
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO

Dobrý den,

dovoluji si Vás tímto požádat o Váš preferenční hlas - zakroužkování pozice č.9 na naší ANO kandidátce v Jihomoravském kraji, respektive Vás chci požádat o to, abyste mi umožnili dále pokračovat v nedodělané práci v oblasti obrany země a bezpečnosti občanů, té fyzické i té kybernetické, abyste mi umožnili pokračovat v úsilí bránit pronikání vlivu Politického Islámu do Evropa a především do České republiky. Nabízím Vám své zkušenosti, znalosti, vědomosti a odpovídající pracovní nasazení k důslednému a kompetentnímu řešení této, výše uvedené, rozsáhlé problematiky. Jsem k tomu ve svých 57 letech celkem dobře vybaven – ať už svým úplným vojenským vzděláním, svými profesními a životními zkušenostmi, zkušenostmi z toho, čemu jsem se v Hnutí ANO 2011 a v Poslanecké sněmovně, přesněji řečeno v orgánech sněmovny, zahrnujících v podstatě úplné spektrum vše, co se týká naší obrany a bezpečnosti: místopředseda Výboru pro obranu PSP ČR, předseda Stálé komise PSP ČR pro kontrolu činnosti Vojenského zpravodajství, člen Stálé komise pro kontrolu činnosti GIBS, člen Výboru pro bezpečnost PSP ČR, předseda Podvýboru pro akvizice MO, obchod s voj. materiálem a Inovace AČR, člen podvýboru pro Vězeňství a pro IZS, člen podvýboru pro ICT a e-Government, člen podvýboru pro migraci a azylovou politiku….

Mimo práci ve sněmovně jsem založil neziskovou organizaci, ústav „Národní institut pro obranu a bezpečnost“ https://www.institutobrany.cz/, jsem spoluzakladatelem a aktivním členem protiislámské Platformy pro zachování evropské kultury www.platforma-parlament.cz, jsem jedním ze signatářů a aktivním členem „iniciativy 202020“ http://202020.cz/iniciativa/ a nedávno jsem požádal o členství ve Svazu praporčíků a důstojníků AČR.

Po celou dobu jsem důsledně prosazoval principy parlamentní demokracie, obhajoval hodnoty euro-americké civilizace a našeho pevného přátelství se státem Izrael. Velmi významně jsem podílel na obhajobě a prosazení práv českých držitelů legálních zbraní proti nesmyslné, takzvané „odzbrojovací“ směrnici EU, dlouhodobě prosazoval oficiální odsouzení genocidy Arménů osmanskými Turky, velmi tvrdě jsem se vymezil proti přijímání migrantů a celkovému přístupu EU (zejména SRN) k migrační krizi. Jsem významným zastáncem nutnosti provedení reformy EU a NATO a posilování suverenity ČR na základě principu rovnosti ve vzájemných vztazích, ať už s ostatnímu členskými státy EU, s USA či Kanadou, stejně jako s Čínou, Ukrajinou či Ruskou federací. Od roku 2011 se aktivně věnuji problematice zvýšení kapacit kybernetické bezpečnosti a kybernetické obrany. Své postoje vyjadřuji zcela otevřeně a přímo, ať už na sociálních sítích, v tištěných mediích, v rozhlase či v televizí.

Své práci ve sněmovně se věnuji na 100%, „nekumuluji“ ani své soukromé, ani profesní aktivity, politické funkce či funkce v různých správních či dozorčích radách - v souladu s vnitrostranickými usneseními a svým poslaneckým slibem.

A kdyby se nezadařilo, upřímně Vám tímto děkuji za Vaši podporu v době plnění mandátu k Vašemu zastupování.

S pozdravem Bohuslav Chalupa

Převzato z profilu.

Ing. Bohuslav Chalupa

  • ANO 2011
  • asistent poslance PSP ČR, MUDr. Miloslava Janulíka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátorka Chmelová: Vyplácení dávek ve stravenkách má zničující vliv na chudé

22:34 Senátorka Chmelová: Vyplácení dávek ve stravenkách má zničující vliv na chudé

Nová podoba zákona o pomoci v hmotné nouzi má zničující vliv na chudé. Tak svou cestu Kladenskem s P…