Cvalín (KSČM): Voliči KSČM chtějí změnu. Nové tváře

25.10.2017 4:35

KSČM v parlamentních volbách utrpěla porážku. Nastal čas si to přiznat. Je zbytečné v médiích neustále říkat, že je potřeba čekat na analýzu těchto voleb a z toho vyvodit důsledky.

Cvalín (KSČM): Voliči KSČM chtějí změnu. Nové tváře
Foto: Archiv PC
Popisek: Petr Cvalín

Komunistická strana se ocitá na samém dně. Je otázkou, zda-li se KSČM z těchto voleb vzpamatuje a znovu zaujme vrcholnou příčku u našich občanů.

Odpovědnost za tyto volby jednoznačně nese předseda Vojtěch Filip a Jiří Dolejš. KSČM za vlády těchto dvou zmiňovaných politiků ztratila tisíce voličů, pro které byla KSČM vždy jasná volba. Jejich mdlé vyjadřování a neustále postávání na místě voliči „ocenili“. Řekněme si narovinu, co udělal pan Filip ihned po volbách. Jel na Babišovu půdu, kde začal vyjednávat. Ostatní předsedové jiných stran zcela logicky odmítli toto pozváni.

Další osoba, která nese vinu za výsledek voleb je pan Dolejš. Ten Dolejš, který v ČT nikdy nezklamal a vždy řekl to, co v ČT chtěli slyšet. Jiří Dolejš, který ihned po volbách najednou změnil názor a začal mluvit i o mladých lidech, kteří by měli zaujímat politické pozice uvnitř strany.Je jasné, že i pan Dolejš nese velký díl viny za volby.

Petr Cvalín

  • KSČM
  • Facebook: https://www.facebook.com/petr.cvalin

Samozřejmě, že další osobou je předseda poslaneckého klubu Kováčik, který taktéž nese jistou odpovědnost za výsledek voleb. Pokud se KSČM chce odrazit od dna, tak by měl být ihned odvolán pan Filip, Dolejš a Kováčik coby předseda poslaneckého klubu.

Naši voliči chtějí změnu. Nové tváře. Už je nebaví mdlá politika z úst V. Filipa, Dolejše a Kováčika. Pokud panu Dolejšovi a Filipovi ještě záleží na KSČM, tak by měli projít určitou sebereflexí a ihned rezignovat. V čele strany musí povstat nová tvář. Tvář, která zaujme lidi a která používá i slovník mladých lidí.

KSČM se musí pokusit o nový začátek. Začátek, který pro ni bude znamenat nový vrchol na politické scéně. Tohoto vrcholu nikdy nedosáhneme s V. Filipem a Dolejšem.

(převzati z Profilu)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Balatka: 69 let od čínské anexe Tibetu - nezapomínáme, Číno

14:27 Senátor Balatka: 69 let od čínské anexe Tibetu - nezapomínáme, Číno

Komentář na facebookovém profilu k výročí tibetské krize