Doležalová (ČSSD): „Společně pro Starý Lískovec“ je naším mottem

11.10.2014 10:25 | Zprávy
autor: ČSSD

Na kandidátní listině za ČSSD jsou lidé, kteří mají zkušenosti nejen z komunální politiky, ale především zkušenosti pracovní a životní. Jsou zde však i lidé mladí, neboť je potřeba, aby se i mladá generace zapojila do dění ve Starém Lískovci. Zastoupení zde mají muži i ženy.

Doležalová (ČSSD): „Společně pro Starý Lískovec“ je naším mottem
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto

Naší prioritou je dbát o další zkvalitňování bydlení. Budeme pokračovat v revitalizaci domů svěřených městské části se zaměřením na vybavenost a opravy, výměnu bytových jader. Při pronajímání obecních bytů budeme podporovat rodiny s dětmi a přidělování bytů přednostně pro starolískovecké občany. Budeme usilovat o zvýšení počtu bytů začleněných do sociálního programu a o nezvyšování nájemného v obecních bytech.

Zasadíme se o rozšíření klidových zón zejména ve staré zástavbě a o pravidelné obnovování a doplňování městského mobiliáře, rovněž o zabezpečení a zlepšení přístupnosti komunikací pro seniory a tělesně postižené spoluobčany.

S ohledem na bezpečnost občanů na předmětných komunikacích vybudujeme zpomalovací pruhy. Na místech, kde je potřeba zvýšené bezpečnosti, budeme usilovat o zřízení kamerového systému /v místech řešení problematiky vandalství, kriminality mládeže a pořádek v okolí restaurací/. Vytvoříme užší spolupráci s Městskou policií se zaměřením na prevenci kriminality a protidrogová opatření. 

Ve Starém Lískovci je mnoho majitelů psů. Zasadíme se o úpravu psího výběhu. Budeme řešit problémy spojené s nadměrným výskytem holubů. Zaměříme se na zlepšení stavu chodníků a komunikací ve spolupráci s příslušnými institucemi a o napojení naší MČ na síť cyklostezek ve městě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Zamázli jste návrh Jakoba. To je nejvyšší míra alibismu

21:02 Jurečka (KDU-ČSL): Zamázli jste návrh Jakoba. To je nejvyšší míra alibismu

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k předběžnému opatření Ústavního soudu.