Doležalová (ČSSD): „Společně pro Starý Lískovec“ je naším mottem

11.10.2014 10:25 | Zprávy
autor: ČSSD

Na kandidátní listině za ČSSD jsou lidé, kteří mají zkušenosti nejen z komunální politiky, ale především zkušenosti pracovní a životní. Jsou zde však i lidé mladí, neboť je potřeba, aby se i mladá generace zapojila do dění ve Starém Lískovci. Zastoupení zde mají muži i ženy.

Doležalová (ČSSD): „Společně pro Starý Lískovec“ je naším mottem
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto

Naší prioritou je dbát o další zkvalitňování bydlení. Budeme pokračovat v revitalizaci domů svěřených městské části se zaměřením na vybavenost a opravy, výměnu bytových jader. Při pronajímání obecních bytů budeme podporovat rodiny s dětmi a přidělování bytů přednostně pro starolískovecké občany. Budeme usilovat o zvýšení počtu bytů začleněných do sociálního programu a o nezvyšování nájemného v obecních bytech.

Zasadíme se o rozšíření klidových zón zejména ve staré zástavbě a o pravidelné obnovování a doplňování městského mobiliáře, rovněž o zabezpečení a zlepšení přístupnosti komunikací pro seniory a tělesně postižené spoluobčany.

S ohledem na bezpečnost občanů na předmětných komunikacích vybudujeme zpomalovací pruhy. Na místech, kde je potřeba zvýšené bezpečnosti, budeme usilovat o zřízení kamerového systému /v místech řešení problematiky vandalství, kriminality mládeže a pořádek v okolí restaurací/. Vytvoříme užší spolupráci s Městskou policií se zaměřením na prevenci kriminality a protidrogová opatření. 

Ve Starém Lískovci je mnoho majitelů psů. Zasadíme se o úpravu psího výběhu. Budeme řešit problémy spojené s nadměrným výskytem holubů. Zaměříme se na zlepšení stavu chodníků a komunikací ve spolupráci s příslušnými institucemi a o napojení naší MČ na síť cyklostezek ve městě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

22:34 Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k procesům v Poslanecké sněmovně.