Feri (TOP 09): Chci vzbudit zájem mladých o politiku

20.05.2021 15:09 | Komentář
autor: PV

Poslanec TOP 09 Dominik Feri odstartoval kampaň „Mám hlas“, která je součástí kampaně koalice SPOLU pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny.

Feri (TOP 09): Chci vzbudit zájem mladých o politiku
Foto: Vít Hassan
Popisek: Prezidentskou superdebatu na ČT přišel přímo na natáčení sledovat i poslanec Dominik Feri

Nejmladší český poslanec bude cílit převážně na „svou generaci“ na kanálech, které jsou pro mladé nejpřirozenější, tedy převážně na Instagramu, v podcastech a dalších sociálních sítích. Součástí kampaně budou také výjezdy po krajských městech. Součástí kampaně je web mamhlas.cz, na kterém se postupně objeví speciální program pro mladé, volební průvodce, série edukativních článků o volbách, a právě slibovaný Dominikův podcast se zajímavými hosty.

Tři čtvrtiny českých voličů do třiceti let jsou podle nedávného průzkumu společnosti Behavio nespokojeny s dnešní politickou situací. Také právě proto hodlá Dominik Feri v kampani k mladé generaci hovořit hlasem, kterému mladí rozumí a zároveň jim ukazovat, že na každém hlasu záleží.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Rozpočet

Proč vlastně podle vás potřebujeme rozvolnit nějaká rozpočtová pravidla? Upřímně nevím, co to pořádně je, ale ani z laického pohledu mi přijde, že takové rozvolnění nepovede k úsporám ani stabilizaci financí a do budoucna se to může vymstít.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Až takhle jsme zdegenerovali?

11:17 Štěpánek (Trikolora): Až takhle jsme zdegenerovali?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k černobílému vidění světa expremiéra ODS Mirka Topo…