Nejdříve se na třetí straně dozvíme o porušování tzv. "tiskového zákona", který v uvedeném paragrafu č. 4 říká: Vydavatel periodického tisku územního samosprávného celku je povinen poskytovat objektivní a vyvážené informace o územním samosprávném celku a poskytnout přiměřený prostor pro uveřejnění sdělení, které vyjadřuje názory členů zastupitelstva územního samosprávného celku, týkající se tohoto územního samosprávného celku." A to vše proto, abyste si na stránkách Klíče přečetli od opozičních zastupitelů pár řádek na prakticky nijak neoznačené straně.
Následně se na straně čtyři "nezaujatě" dozvíme, že Rada MČ dala stop stavbě garážových domů, jejichž stavbu odmítla již Rada předchozí, dozvíme se, že radnice MČ bude i nadále rozeseta v mnoha objektech po celém Jižním Městě, protože nová Rada nesouhlasí se záměrem stavby nové radnice, seznámíme se s tzv. kauzou Babákova, kde se přestavuje kotelna, která ale nikdy nebyla ve vlastnictví MČ Praha 11 a jedná se tedy o soukromou akci, která splňuje všechny požadavky, jednoduše proto, že má platné stavební povolení.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Migrační pakt
Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.
Další články z rubriky
7:04 Zajíčková (ODS): Náš systém je dnes evropským vzorem
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k regulacím kratomu.
- 6:02 Bartoš (Piráti): Přestřelka s prezidentem je trapná
- 4:32 Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice
- 22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra
- 21:05 Senátor Holásek: Před spojenci vypadáme jako hlupáci
- 20:05 Nová sociální demokracie: Nadutá ega zástupců koalice


