Hnutí ANO 2011 má na Vysočině nové vedení

21.01.2018 14:39 | Zprávy
autor: PV

Novou krajskou předsedkyní hnutí ANO 2011 je Monika Oborná z Třebíčska.

Hnutí ANO 2011 má na Vysočině nové vedení
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Předsedkyní krajské organizace se stala poslankyně Monika Oborná z Třebíčska a 1. místopředsedou je Josef Kott z Pelhřimovska. Místopředsedové jsou: Radek Zlesák ze Žďárska, Jiří Pokorný z Jihlavska a Jan Nosek z Havlíčkobrodska.

Monika Oborná získala čtyři nominace z pěti oblastí. „Je to pro mě velký závazek, protože povedu nejsilnější politické hnutí v zemi do komunálních voleb. Post předsedkyně přijímám se slibem, že do práce, která nás čeká, dám veškerý svůj čas a energii,“ prohlásila po zvolení nová krajská předsedkyně Oborná. Doplnila, že prioritou nyní bude příprava na komunální volby: „Chceme do čela kandidátek postavit schopné osobnosti, které budou zodpovědně vykonávat posty starostů a také primátorský post v Jihlavě.“

Začátkem února novou předsedkyni čeká setkání krajských předsedů za hnutí ANO 2011 z celé České republiky. Právě tam budou řešit strategii a přípravu komunálních voleb.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: ČR za půjčku Ukrajině ručit nebude

10:21 Premiér Babiš: ČR za půjčku Ukrajině ručit nebude

Předseda vlády Andrej Babiš se ve dnech 18. a 19. prosince 2025 zúčastnil v Bruselu zasedání Evropsk…