Hnutí OBRODA je alternativa k mnohým zpronevěřeným politickým subjektům

20.05.2014 8:49 | Zprávy

Politické hnutí OBRODA, které vzniklo jako alternativa k mnohým zpronevěřeným politickým subjektům a bude fungovat pro občany, kteří mají zájem kandidovat ve svých obcích, avšak nechtějí si zadat s takzvanými zavedenými stranami, uspořádalo v sobotu 17. května své první oficiální setkání. Na Aktiv zakládajících členů Politického hnutí OBRODA měli přístup členové hnutí a akce se odehrála v areálu Výstaviště v Holešovicích v restauraci Pražan.

Hnutí OBRODA je alternativa k mnohým zpronevěřeným politickým subjektům
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Politické hnutí OBRODA, které vzniklo jako alternativa k mnohým zpronevěřeným politickým subjektům a bude fungovat pro občany, kteří mají zájem kandidovat ve svých obcích, avšak nechtějí si zadat s takzvanými zavedenými stranami, uspořádalo v sobotu 17. května své první oficiální setkání. Na Aktiv zakládajících členů Politického hnutí OBRODA měli přístup členové hnutí a akce se odehrála v areálu Výstaviště v Holešovicích v restauraci Pražan.

Mimo zúčastněných bez aktuálních zastupitelských funkcí se zde objevil také místostarosta Prahy 11 Vítězslav Bílek, místostarosta Račetic Jiří Vavřík a starosta Račetic Vlastislav Hofman, kteří svými zkušenostmi přispějí v následujících komunálním volbám, do kterých Obroda bude kandidovat. Akce se jako host též zúčastnil Miroslav Šlouf, kterého většina přítomných vyzvala, aby stanul v čele Obrody.

Aktiv zakládajících členů Politického hnutí OBRODA dal široký prostor k diskuzi o politickém programu a ke vznikání odborných komisí, o kterých též byla řeč. Dotvořený program, na kterém se budou podílet také experti ze zmíněných odborných skupin, zarámuju politické programy jednotlivých obcí, kde bude Obroda kandidovat a kde si kandidáti sami zvolí priority, jelikož chápeme, že každá obec má své specifické problémy a jejich řešení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

22:34 Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k procesům v Poslanecké sněmovně.