Hnutí OBRODA je alternativa k mnohým zpronevěřeným politickým subjektům

20.05.2014 8:49 | Zprávy

Politické hnutí OBRODA, které vzniklo jako alternativa k mnohým zpronevěřeným politickým subjektům a bude fungovat pro občany, kteří mají zájem kandidovat ve svých obcích, avšak nechtějí si zadat s takzvanými zavedenými stranami, uspořádalo v sobotu 17. května své první oficiální setkání. Na Aktiv zakládajících členů Politického hnutí OBRODA měli přístup členové hnutí a akce se odehrála v areálu Výstaviště v Holešovicích v restauraci Pražan.

Hnutí OBRODA je alternativa k mnohým zpronevěřeným politickým subjektům
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Politické hnutí OBRODA, které vzniklo jako alternativa k mnohým zpronevěřeným politickým subjektům a bude fungovat pro občany, kteří mají zájem kandidovat ve svých obcích, avšak nechtějí si zadat s takzvanými zavedenými stranami, uspořádalo v sobotu 17. května své první oficiální setkání. Na Aktiv zakládajících členů Politického hnutí OBRODA měli přístup členové hnutí a akce se odehrála v areálu Výstaviště v Holešovicích v restauraci Pražan.

Mimo zúčastněných bez aktuálních zastupitelských funkcí se zde objevil také místostarosta Prahy 11 Vítězslav Bílek, místostarosta Račetic Jiří Vavřík a starosta Račetic Vlastislav Hofman, kteří svými zkušenostmi přispějí v následujících komunálním volbám, do kterých Obroda bude kandidovat. Akce se jako host též zúčastnil Miroslav Šlouf, kterého většina přítomných vyzvala, aby stanul v čele Obrody.

Aktiv zakládajících členů Politického hnutí OBRODA dal široký prostor k diskuzi o politickém programu a ke vznikání odborných komisí, o kterých též byla řeč. Dotvořený program, na kterém se budou podílet také experti ze zmíněných odborných skupin, zarámuju politické programy jednotlivých obcí, kde bude Obroda kandidovat a kde si kandidáti sami zvolí priority, jelikož chápeme, že každá obec má své specifické problémy a jejich řešení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

22:34 Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k procesům v Poslanecké sněmovně.