Pan Bernd Posselt zjevně zapomněl, že již nejsme protektorát Čechy a Morava! Je neuvěřitelné, jak arogantním způsobem se postavil k usneseni dolní komory Parlamentu České republiky, tedy vrcholného zákonodárného orgánu nezávislého státu.
Poslanecká sněmovna vyzvala k zrušení sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně, Posselt tuto výzvu označil za “frašku” a o místě konání sjezdu odmítl diskutovat. Dokonce prý ale hodlá “respektovat” pokojné protesty. Respektovat!
Německá nadřazenost se zas jednou ukázala. A opozice tleská…
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


