Jiří Paroubek: Chamtivost maltézských rytířů nezná mezí

15.12.2014 9:42 | Zprávy

Právníci řádu maltézských rytířů se dožadují vydání majetku a také pozemků, na kterých stojí velká část pražské městské části Březiněves, a to v hodnotě zhruba čtvrt miliardy korun.

Jiří Paroubek: Chamtivost maltézských rytířů nezná mezí
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Usilují tak o to, aby jimi požadované majetky přešly od hlavního města na stát, po němž je budou moci žádat, neboť po městských částech není možné majetek žádat.

Řád se dožaduje například pozemků pod místním fotbalovým hřištěm, dětským hřištěm, návsí a parkem, pozemek pod budovou úřadu městské části i budovu úřadu samotnou a více než sto hektarů okolní půdy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

22:34 Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k procesům v Poslanecké sněmovně.