Kalousek: Navážu též podobenstvím. Když jsem chodil do školy, v šatně se ztratily tři čepice

05.11.2015 19:22 | Zprávy
autor: PV

Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny dne 5. 11. 2015

Kalousek: Navážu též podobenstvím. Když jsem chodil do školy, v šatně se ztratily tři čepice
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek hovoří ve sněmovně

Děkuji pěkně, paní předsedající.

Pan kolega doktor Plzák nás seznámil s velmi přiléhavým podobenstvím. Já bych rád šel v jeho šlépějích a řekl něco stejně případného k tématu. Když jsem chodil ještě v Bechyni do školy, tak se tam u nás stal také takový případ. V šatně se tam ztratily tři čepice, dvě pletené a jedna plátěná se štítkem. (Veselost vpravo.) A běžte se tam podívat dnes, mají kolem školy pěknou zahrádku. (Výbuchy smíchu zprava, veselost i v levé části sálu.)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

22:34 Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k procesům v Poslanecké sněmovně.