Kandidáti Svobodných do Senátu 2014

21.07.2014 13:49 | Zprávy

Republikový výbor Strany svobodných občanů dnes schválil seznamy kandidátů pro senátní a komunální volby v letošním roce.

Kandidáti Svobodných do Senátu 2014
Foto: red
Popisek: Logo Strany svobodných občanů

Všichni kandidáti vzešli z primárek (= hlasování členů a příznivců strany na internetu), které se u Svobodných konají už od vzniku strany (2009).

Za Svobodné do Senátu Parlamentu ČR kandiduje těchto 13 osob:

Praha 10: Jiří Payne
místopředseda Svobodných, kdysi jaderný fyzik, programátor, pečovatel, topič, poslanec, poradce prezidenta republiky

Praha 1: Aleš Rykl
podnikatel, obchodník se střelivem

Praha 5: Miluše Korbelová
ekonomka, učitelka na VŠ

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Svobodni.cz

Kraj

Neměla byste se spíš zabývat otázkou, proč mladí a většinou vzdělaní lidé z kraje utíkají pryč? Že zde žije početná skupina Vietnamců je podle mě nepodstatné. Ostatně co vím, je kraj oblíben i Rusi a co z toho mají Češi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Osud jejich domoviny jim chceme vrátit zpět

21:02 Vondráček (Svobodní): Osud jejich domoviny jim chceme vrátit zpět

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výstavbám větrných elektráren.