Kasal (Antibursík): Do švestek. Andrej Babiš se odkopal

26.05.2015 15:49 | Zprávy
autor: PV

Po druhém pokusu, na podzim, bude mít Česká republika novou vládu. Budou ji tvořit ministři za ČSSD a KDU-ČSL s podporou všech demokratických stran a sil v této zemi. Levicových i pravicových.

Kasal (Antibursík): Do švestek. Andrej Babiš se odkopal
Foto: Archiv IK
Popisek: Ivo Kasal

Andrej Babiš se odkopal. Jasně a zřetelně veřejnosti přiznal jaký důvod měl ke vstupu do politiky. Jeho metody nemají v naší  společnosti místo.

Věříme, že parlamentní strany  již pochopily, že se musejí semknout v boji za záchanu demokracie, a to bez ohledu na své stranické cíle. 

Pánové Bělobrádku, Schwarzenbergu, Fialo, Filipe, Okamuro a  Černochu, deklarujte veřejně  Sobotkovi, že je pro vás demokracie na prvním místě a podpoříte jeho  novou vládu a kroky, které povedou k vytěsnění Andreje Babiše z politického vlivu na chod a rozvoj našeho státu a zabráníte tak oligarchizaci a vzniku Agrofertistánu asijského typu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Pojďme umělcům a institucím nabídnout důstojné podmínky

6:14 Ministr Klempíř: Pojďme umělcům a institucím nabídnout důstojné podmínky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kultuře.