Kavij (KSČM): Pane Hašku, takhle ne!

18.10.2021 12:08 | Zprávy
autor: PV

Vyhaslá hvězda ČSSD Michal Hašek přichází s myšlenkou na budoucí sloučení ČSSD a KSČM.

Kavij (KSČM): Pane Hašku, takhle ne!
Foto: Repro KSČM
Popisek: Člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj Miroslav Kavij

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Miroslav Kavij - Pane Hašku, takhle ne !

S představou, která se bezprostředně po prohraných parlamentních volbách začala objevovat také u některých členů KSČM, ucházející se o přízeň delegátů mimořádného sjezdu KSČM dne 23.10.2021 při volbě nového nejvyššího stranického vedení.

Ale zpátky k Michalu Haškovi, někdejšímu „lánskému pučistovi“, dodnes zahalen tajemnou, fiktivní tiskovou mluvčí z dob jeho „hejtmanství “. Nevím zda se Haškovi podaří zrušit nesmyslného bohumínské usnesení, přejaté v době kdy předsedou ČSSD byl současný prezident ČR Miloš Zeman. Ideální šanci pro jeho zrušení ČSSD propásla po volbách v roce 2002. V době, kdy budoucí  premiér Špidla upřednostnil „101“ vládnutí ČSSD s koalicí KDU-ČSL, US-DEU. Před pohodlnou „111“ koalicí s KSČM !

 Pro pana Haška snad jen dvě rady. KSČM je suverénní politickou stranou, po výprasku v parlamentních volbách ve stejně špatném postavení jako ČSSD, která si ale nenechá zvenčí kádrovat své členy! Zatímco pro Haška jsou pro integraci uvedených stran  nepřijatelní z řad KSČM  uctívači Klementa Gottwalda, pro KSČM je nepřijatelné podílet se na vylepšování současného kapitalismu ( ale naopak, obnovit  socialismus) a na dalším vysílání příslušníků  Armády CR k podílení se  jako doposud, na zvěrstvech  pod hlavičkou NATO dle jejich  přání!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Nechcete to zabalit?

Co jste jako ministr dokázal mimo to, ze jste naštval dost lidi? Jak dlouho připravujete ten mediální zákon? Dlouho a pak vám ho sama vláda shodí ze stolu, takže zákon k ničemu a opět se ptám, co jste teda dokázal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Válek (TOP 09): Lubomír „Xaver“ Veselý nemá v Radě ČT co dělat

10:15 Válek (TOP 09): Lubomír „Xaver“ Veselý nemá v Radě ČT co dělat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zvolení Xavera Veselého na další období v Radě ČT.