Kolář (TOP 09): Pro velkou část Rusů je Putin pořád alfasamec

02.07.2022 10:06 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k prezidentovi Ruské federace Vladimiru Putinovi.

Kolář (TOP 09): Pro velkou část Rusů je Putin pořád alfasamec
Foto: Screen Prima CNN
Popisek: Ondřej Kolář na Prima CNN

Pro velkou část Rusů je Putin pořád alfasamec, car, který v rukou drží otěže veliké matičky Rusi, dělá z ní zase velmoc a určuje světový běh dějin.

Putin navázal na období, které Rusové nemají rádi, období vlády Borise Jelcina. Téhle době tam říkají „děrmokracie“, přičemž „děrmo“ je v ruštině „hovno“, takže už z toho je jasný, že ten pokus o liberální demokracii se v Rusku u lidí moc neuchytil.

Když jim Putin po „děrmokracii“ nabídl vizi Ruska jako říše, které se ve světě bojí, řadě Rusů to imponovalo a slyší na to dodneška. To je asi ve vztahu k současnému konfliktu důležité vědět ze strany Ruska.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Jste hrdý na to, že nemáte nic společného s koalicí SPOLU

A na to, že kandidujete se SPD hrdý jste? Já měl vždy za to, že jste spíš pravicový a nepopulističtí, což SPD není. A když jste tak hrdý na to, že jste Svobodní, jak si vysvětlujete, že strana sama má tak málo voličů a nepřekračujete sami 5% hranici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Übermenschové a untermenschové naší doby

12:12 Štěpánek (Trikolora): Übermenschové a untermenschové naší doby

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k tzv. evropským hodnotám